Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 517 prej 517
  1. #501
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Antarsuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,279
    Faleminderit
    61
    42 falenderime n 30 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Metbala
    E panjohura
    Xhenet
    Skender76
    Busavata
    Serafim Dilo
    Simphony
    Gloreta
    Tetovarja
    Saura
    Ndryshuar pr her t fundit nga Besoja : 03-11-2018 m 11:22

  2. #502
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
    Je i nerum, se ma ke shkrujt nickun ne rregull :-D
    Qe ta sjellim Pinkun ktu dmth, u dashka me gjet cili eshte hobi i Pinkut sipas rregullit tend. Po ku merren vesh hobet e Pinkut aman, me pak llafe nuk bohet nuk kthehet koha mbrapsh Skendo, e nejse .... po une per prralla e di qe futen te gjithe ketu Mos me thuj qe e paskam ditur gabim.
    Un do pres, do pres, derisa Pinku te vije e te m'lutet, dhe un do i them s'du...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  3. #503
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
    Metbala
    E panjohura
    Xhenet
    Skender76
    Busavata
    Serafim Dilo
    Simphony
    Gloreta
    Tetovarja
    Saura

    Beso,
    ke fillu me ba permirsime...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  4. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

    Besoja (06-11-2018)

  5. #504
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
    Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

    U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

    Per temen pershendes :

    Sero qe ngel si saher ne top liste
    Busen
    Arvima ( ktu dhe atje )
    Omelsinen me kryp
    Xhenetin
    Hot Princ
    Ballokumen
    Lindushe
    tetovaren
    Brarin
    Sauren

    Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

    Ju perqafoj !
    Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  6. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019)

  7. #505
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Per sot 10-shja ime esht:

    Agim Metbala
    Besoja
    Di_Ana
    Station
    Brari
    Lulke
    Tetovarja
    Albo
    Maqellarasin
    Arvima
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  8. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019)

  9. #506
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Antarsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,854
    Faleminderit
    281
    178 falenderime n 145 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
    Per sot 10-shja ime esht:

    Agim Metbala
    Besoja
    Di_Ana
    Station
    Brari
    Lulke
    Tetovarja
    Albo
    Maqellarasin
    Arvima
    Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!

  10. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

    SERAFIM DILO (09-11-2018)

  11. #507
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Antarsuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,279
    Faleminderit
    61
    42 falenderime n 30 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
    Jo po ta dini.
    Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
    Pranvera Bica
    Agim Metbala
    Adem Gashi
    Xhenet
    Brari
    Station
    Symphohy
    Xhenet
    Tetovarja
    Gloreta
    Skender76
    Arvima
    Lulke ku je
    U bene me shume po nuk ka gje.
    Kalofshi bukur!

  12. 6 antart m posht falenderuan Besoja pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019),pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018),skender76 (17-11-2018)

  13. #508
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
    Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!
    Ktu qendron problemi, se jemi miq te vjeter... se t'ishe pak me e re... 10 here ne dite te kisha pershendet....


    Per sot:
    Tenta Vera
    Besoja
    Brari
    Agim Metbala
    Serafim
    Lulke/Arvima/Xhenet/Teotovarja (kta fmit e poshter...)
    Gruja76
    Saura
    Di_Ana
    Xhuxhmaku
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  14. 6 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Besoja (10-11-2018),Lulke (03-02-2019),pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018)

  15. #509
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    24-04-2009
    Postime
    1,471
    Faleminderit
    170
    183 falenderime n 149 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
    pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,

  16. 3 antart m posht falenderuan dielli1 pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

  17. #510
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Antarsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,854
    Faleminderit
    281
    178 falenderime n 145 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Une ne listen time i pershendes te gjithe pa perjashtim se jemi miq te vjeter!

  18. 4 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Besoja (14-11-2018),Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

  19. #511
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Antarsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiran
    Mosha
    41
    Postime
    1,947
    Faleminderit
    62
    63 falenderime n 54 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
    Pershendetje per te gjithe miqte e ketushem

    Po e bej nje liste te anetareve qe u be kohe qe si kam pare rreth e rrotull, e i uroj qe te jene mire kudo te jene!


    Eduarti
    Xhenet
    Orhideja
    Hot prinzi
    Lexuesi
    Skender76
    Anita
    Symphony
    Enkeleu
    Carli mangup

    Agim Metbala dhe Teta pranvera kane pershendetje te vecante
    te falenderoj nga zemra mikja ime..
    Takohemi n Ditn e Gjykimit

  20. 2 antart m posht falenderuan EDUARDI pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Arvima (14-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

  21. #512
    i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
    Antarsuar
    26-03-2003
    Mosha
    63
    Postime
    7,983
    Faleminderit
    23
    33 falenderime n 26 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
    Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
    Jo po ta dini.
    Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
    Pranvera Bica
    Agim Metbala
    Adem Gashi
    Xhenet
    Brari
    Station
    Symphohy
    Xhenet
    Tetovarja
    Gloreta
    Skender76
    Arvima
    Lulke ku je
    U bene me shume po nuk ka gje.
    Kalofshi bukur!
    T faleminderit, Beso. E po jemi t zn me pun, po her her gjejm koh sa pr t prshndetur miqt, t cilt edhe i kujtojm ( q mua shpesh m kujtohen). Kjo qenka fuqia e virtualitetit: s'e njeh njeriun, as emrin nuk ia di, por ... me postimet e veta t bn pr vete. Po se shpreh shirtin e tij t brendshm.

    Un lists tnde nuk po ia heq asnj, jo se po ta bj ty qejfin, por edhe un kam respekt q pr t gjith.
    S'besoj se prish pun nse i shtoj edhe nja 2 a 3: Hasan Salihaj, Kujtim Cami, Saura, _MALSORI_, Beni, Orhideja...

    * NJ koh kemi kaluar caste shum t mira. Mbaj mend kur rrinim me or t tra duke komunikuar... Ishte knaqsi.

    Respekt pr t gjith miqt ( edhe ndonjrin q kam harruar ta prmend )
    Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 11-12-2018 m 20:16
    "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

  22. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

  23. #513
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Antarsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,915
    Faleminderit
    348
    197 falenderime n 109 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
    Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
    Jo po ta dini.
    Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
    Pranvera Bica
    Agim Metbala
    Adem Gashi
    Xhenet
    Brari
    Station
    Symphohy
    Xhenet
    Tetovarja
    Gloreta
    Skender76
    Arvima
    Lulke ku je
    U bene me shume po nuk ka gje.
    Kalofshi bukur!
    Te gjithve ne kete liste te Besoja dhe Besoja d'y here
    - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
    Agim Metbala"

  24. Anetart m posht kan falenderuar Xhenet.M.S. pr postimin:

    Lulke (03-02-2019)

  25. #514
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Antarsuar
    17-11-2014
    Postime
    1,662
    Faleminderit
    418
    492 falenderime n 388 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
    Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...

    E mire mire u rritem ne e u plakem

    Te pershendes o nacerr un dhe dy kukullat ( cupat dmth .)
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  26. #515
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Antarsuar
    17-11-2014
    Postime
    1,662
    Faleminderit
    418
    492 falenderime n 388 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
    Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
    Jo po ta dini.
    Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
    Pranvera Bica
    Agim Metbala
    Adem Gashi
    Xhenet
    Brari
    Station
    Symphohy
    Xhenet
    Tetovarja
    Gloreta
    Skender76
    Arvima
    Lulke ku je
    U bene me shume po nuk ka gje.
    Kalofshi bukur!
    Ktu Eshte Lulka . Nuk i braktis kollaj miqte un .
    Te pershendes Beso

    Liste nuk Bej sot te gjithe Ju po Ju shumezoj nga 10 here .
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  27. #516
    ..Mos me prek!! Maska e Lulke
    Antarsuar
    17-11-2014
    Postime
    1,662
    Faleminderit
    418
    492 falenderime n 388 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Citim Postuar m par nga dielli1 Lexo Postimin
    Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
    pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,
    Te kam shuuuuum xhan dielli . Me ka marr malli per ngrohtesin tende.
    Te perqafoj -hug-
    It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

  28. #517
    not exist Maska e skender76
    Antarsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,777
    Faleminderit
    192
    275 falenderime n 208 postime

    Pr: Dhjet persona t dashur t dits

    Buonaseraaa,

    Dhjeteshja ime per sot:
    Brari
    Sero
    Beso
    Xhuxhmaku
    Station
    Darius
    Albo
    Projekti
    Agim Metbala

    Tenta Vera (qe t'na pergatise ndonje meze, se rakin e kemi vete...)

    paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •