Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 512 prej 512
 1. #501
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  39 falenderime n 29 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura
  Ndryshuar pr her t fundit nga Besoja : 03-11-2018 m 12:22

 2. #502
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime n 202 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Je i nerum, se ma ke shkrujt nickun ne rregull :-D
  Qe ta sjellim Pinkun ktu dmth, u dashka me gjet cili eshte hobi i Pinkut sipas rregullit tend. Po ku merren vesh hobet e Pinkut aman, me pak llafe nuk bohet nuk kthehet koha mbrapsh Skendo, e nejse .... po une per prralla e di qe futen te gjithe ketu Mos me thuj qe e paskam ditur gabim.
  Un do pres, do pres, derisa Pinku te vije e te m'lutet, dhe un do i them s'du...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #503
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime n 202 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura

  Beso,
  ke fillu me ba permirsime...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Besoja (06-11-2018)

 5. #504
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime n 202 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

  U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

  Per temen pershendes :

  Sero qe ngel si saher ne top liste
  Busen
  Arvima ( ktu dhe atje )
  Omelsinen me kryp
  Xhenetin
  Hot Princ
  Ballokumen
  Lindushe
  tetovaren
  Brarin
  Sauren

  Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

  Ju perqafoj !
  Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #505
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime n 202 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #506
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,850
  Faleminderit
  275
  173 falenderime n 145 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!

 8. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  SERAFIM DILO (09-11-2018)

 9. #507
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  39 falenderime n 29 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!

 10. 4 antart m posht falenderuan Besoja pr mendimin e shprehur n kt postim:

  pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018),skender76 (17-11-2018)

 11. #508
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,751
  Faleminderit
  190
  261 falenderime n 202 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!
  Ktu qendron problemi, se jemi miq te vjeter... se t'ishe pak me e re... 10 here ne dite te kisha pershendet....


  Per sot:
  Tenta Vera
  Besoja
  Brari
  Agim Metbala
  Serafim
  Lulke/Arvima/Xhenet/Teotovarja (kta fmit e poshter...)
  Gruja76
  Saura
  Di_Ana
  Xhuxhmaku
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. 4 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Besoja (10-11-2018),pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018)

 13. #509
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,471
  Faleminderit
  170
  180 falenderime n 148 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
  pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,

 14. #510
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,850
  Faleminderit
  275
  173 falenderime n 145 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une ne listen time i pershendes te gjithe pa perjashtim se jemi miq te vjeter!

 15. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  Besoja (14-11-2018)

 16. #511
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  41
  Postime
  1,946
  Faleminderit
  60
  58 falenderime n 51 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Pershendetje per te gjithe miqte e ketushem

  Po e bej nje liste te anetareve qe u be kohe qe si kam pare rreth e rrotull, e i uroj qe te jene mire kudo te jene!


  Eduarti
  Xhenet
  Orhideja
  Hot prinzi
  Lexuesi
  Skender76
  Anita
  Symphony
  Enkeleu
  Carli mangup

  Agim Metbala dhe Teta pranvera kane pershendetje te vecante
  te falenderoj nga zemra mikja ime..
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 17. #512
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,981
  Faleminderit
  17
  28 falenderime n 22 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!
  T faleminderit, Beso. E po jemi t zn me pun, po her her gjejm koh sa pr t prshndetur miqt, t cilt edhe i kujtojm ( q mua shpesh m kujtohen). Kjo qenka fuqia e virtualitetit: s'e njeh njeriun, as emrin nuk ia di, por ... me postimet e veta t bn pr vete. Po se shpreh shirtin e tij t brendshm.

  Un lists tnde nuk po ia heq asnj, jo se po ta bj ty qejfin, por edhe un kam respekt q pr t gjith.
  S'besoj se prish pun nse i shtoj edhe nja 2 a 3: Hasan Salihaj, Kujtim Cami, Saura, _MALSORI_, Beni, Orhideja...

  * NJ koh kemi kaluar caste shum t mira. Mbaj mend kur rrinim me or t tra duke komunikuar... Ishte knaqsi.

  Respekt pr t gjith miqt ( edhe ndonjrin q kam harruar ta prmend )
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 11-12-2018 m 21:16
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •