Close
Faqja 25 prej 27 FillimFillim ... 152324252627 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 481 deri 500 prej 525
 1. #481
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  O forumsa,

  Se paskeni dasht njani/tjetrin hiq, cfar bani kshu...

  Sonte, dashuri per te tere nga ana ime!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Lulke (06-10-2018)

 3. #482
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  duam si jo. Un ndaj hyra .

  Te jem e sinqerte dua Te fus ne liste plot por ne vecanti mon amis Serafimin.

  Il me manque beaucoup !
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 4. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  SERAFIM DILO (06-10-2018)

 5. #483

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Si je Lulke ,me behet shume qefi qe me pershendet....

  Shpresoj te jesh gjithmon e qeshur dhe e lumtur si ke qene gjithmon....se lumturia ... a ne s'achte pas....c'est personnel...
  Te pershendes....


  Eja posht'o zr
  Vijte po s'm ln
  Me thon ;Ku ke qn ?
  Ne Demush ne lm
  Ku ke qen' o ngjal
  Atje tek nj djal
  Ai s'qe nje djale
  Po qe rrnj dale
  Me puthi ne balle
  Shoqet me pane
  C'ben ati ? Me thane ?
  Puthem me jarane
  O jaran,jaran me ruash
  Ne do me mua te luash,
  Puthm' e ndukm' sa te duash
  Po mos defto e mos thuash.


  Kjo kenge popullore e bregdetit te jugut eshte shkruar nga E.Cabej (Shiptaret mes lindjes dhe perendimit) per te vertetuar tezen e Joklit qe Zana nuk vjen nga latinishtja Diana por nga fjala popullore za,z....

  Pra "zr" eshte zana."nduk" eshte pickim a terheqje, mishi ne kete rast,jarani eshte i dashuri,"me ruash" qe eshte ne formen e urimit por qe ketu mbase mer formen e te dashurit a te shtrenjtit,te tjerat mbase kuptohen
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 06-10-2018 m 15:13

 6. 2 antart m posht falenderuan SERAFIM DILO pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Besoja (26-10-2018),Lulke (09-10-2018)

 7. #484
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Hahahaha Pershendetje Sero si gjithmone humori nuk Te mungon .
  Un mire Jam ja nene e lumtur me dy beba qe po i rrisim plot dashuri me gjithe Te jatin.
  Po normale te pershendes e me vjen mire qe nuk ke ndryshuar as ti , dhe pse kontaktet i Kemi humour thuajse fare ndaj hyra ktu te thoja qe te kam xhan , que tu me manque ( jo vetem mua ) , me mungon humori yt e Te ku ktij saher , me pak fjale atje me duket shume vaket .
  Miq kam shume po si ty jan shume pak .

  E di qe je lenduar po un lus Zotin qe ti te rikthehesh sikur dhe njehere per hatrin tim , Te Buses , Te Babes nga Durresi , tc etc qe te kujtojme me nostalgji .
  Mendohu dhe njehere .

  Sidoqofte un nuk do e humb kurre miqesin me ty , sepse te kam pik Te dobet .

  Qe te jemi ne teme : ti perfaqeson 10t-en e miqve.

  Te perqafoj e te pershendes me kte keng -hug-

  https://youtu.be/ttFF2qXZY3I
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. 2 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  busavata (10-10-2018),SERAFIM DILO (09-10-2018)

 9. #485
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Pershendetje Lulke & Serafim

 10. 2 antart m posht falenderuan busavata pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (11-10-2018),SERAFIM DILO (11-10-2018)

 11. #486
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Faleminderit Busa . si po kalon ??
  Te pershendes dhe un shume .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 12. 2 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  busavata (11-10-2018),SERAFIM DILO (11-10-2018)

 13. #487
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Pershendetje per te gjithe miqte e ketushem

  Po e bej nje liste te anetareve qe u be kohe qe si kam pare rreth e rrotull, e i uroj qe te jene mire kudo te jene!


  Eduarti
  Xhenet
  Orhideja
  Hot prinzi
  Lexuesi
  Skender76
  Anita
  Symphony
  Enkeleu
  Carli mangup

  Agim Metbala dhe Teta pranvera kane pershendetje te vecante
  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

 14. 3 antart m posht falenderuan Arvima pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Besoja (26-10-2018),EDUARDI (28-11-2018),skender76 (28-10-2018)

 15. #488
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Pershendetje per te gjithe miqte e ketushem

  Po e bej nje liste te anetareve qe u be kohe qe si kam pare rreth e rrotull, e i uroj qe te jene mire kudo te jene!


  Eduarti
  Xhenet
  Orhideja
  Hot prinzi
  Lexuesi
  Skender76
  Anita
  Symphony
  Enkeleu
  Carli mangup

  Agim Metbala dhe Teta pranvera kane pershendetje te vecante  PERSHENDETJE E DASHUR !
  Ne kete listent tende do shtoj
  Ty Avrima
  Tetovarja
  Toni54
  Projekti21
  Toni 77
  E shume tjeret qe nuk me kujtohen per momentin
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 16. 3 antart m posht falenderuan Xhenet.M.S. pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (27-10-2018),Besoja (26-10-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018)

 17. #489
  Freestyler Maska e auiu
  Antarsuar
  04-09-2004
  Vendndodhja
  Korce
  Postime
  182

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Pershendetje te gjitheve.

 18. 3 antart m posht falenderuan auiu pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (27-10-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018),Xhenet.M.S. (24-10-2018)

 19. #490
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Metbala
  Xhenet
  Simphony
  Gloreta
  Eduarti
  Tetovarja
  Avrima
  Projekti 22
  Orhideja
  Doktori
  Harrova Busavaten

 20. 3 antart m posht falenderuan Besoja pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (27-10-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018),tetovarja87 (26-10-2018)

 21. #491
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Beso, turp te kesh...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 22. 4 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (27-10-2018),Besoja (27-10-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018),tetovarja87 (26-10-2018)

 23. #492
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Metbala
  Xhenet
  Simphony
  Gloreta
  Eduarti
  Tetovarja
  Avrima
  Projekti 22
  Orhideja
  Doktori
  Harrova Busavaten
  Oh Besoja..flm shume per listen..
  Nga lista vec veten dhe bacin Agim po shof ke dej pari e andej
  .dhe xheneten q ekam folur nje dite..
  Po sinfonia e gloreta ku gjenden vall...sa.me paska.mar malli...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 24. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (27-10-2018),Besoja (27-10-2018)

 25. #493
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Hahahahah...nuk kam!
  Nuk kam Skender 76!

 26. Anetart m posht kan falenderuar Besoja pr postimin:

  Arvima (27-10-2018)

 27. #494
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin


  PERSHENDETJE E DASHUR !
  Ne kete listent tende do shtoj
  Ty Avrima
  Tetovarja
  Toni54
  Projekti21
  Toni 77
  E shume tjeret qe nuk me kujtohen per momentin
  Oj Xhenet u harruam , nuk po futet me njeri ketu iku ajo koha kur kalonim me ore te tera , po me paska marre malli per keto emotikonet ketu
  Uroj te jesh mire e dashur kudo te jesh
  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

 28. Anetart m posht kan falenderuar Arvima pr postimin:

  SERAFIM DILO (29-10-2018)

 29. #495
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Oj Xhenet u harruam , nuk po futet me njeri ketu iku ajo koha kur kalonim me ore te tera , po me paska marre malli per keto emotikonet ketu
  Uroj te jesh mire e dashur kudo te jesh
  Arvime,

  Vetem un e di pse ka ra forumi...
  Forumi ka ra per faj t'PINK-ut.
  Aty fle lepuri...
  Sepse, po u fut PINK futem edhe un (sepse e kam hobi), po u futa un futen edhe tenta Vera me disa bashkpensioniste (sepse me kane hobi), po u fut tenta Vera futet dhe Agimi me Beson (qe kane hobi tenten), po u fut Beso me Agimin futen kto kalamajt e poshter si puna jote me Lulke, Tetovare e kompani (qe ju pelqejn prrallat), e kshu me rradhe....


  Kshuqe, nese doni qe forumi te kthehet si me pare, sillni ketu PINK-un...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 30. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (01-11-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018)

 31. #496
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  10-teshja ime per sot:

  Xhuxhmakun
  Di_Ana
  Agim Metbala
  Saura
  Gloreta
  Gruja76
  Brari
  Beso (qe turp ti vije... )
  Arvima (qe na ben qejfin ne pensionisteve)

  Dhe ne fund Serafimin, qe si shum te tjere i jep vlere ketij forumi.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 32. 3 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (01-11-2018),Besoja (29-10-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018)

 33. #497
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Arvime,

  Vetem un e di pse ka ra forumi...
  Forumi ka ra per faj t'PINK-ut.
  Aty fle lepuri...
  Sepse, po u fut PINK futem edhe un (sepse e kam hobi), po u futa un futen edhe tenta Vera me disa bashkpensioniste (sepse me kane hobi), po u fut tenta Vera futet dhe Agimi me Beson (qe kane hobi tenten), po u fut Beso me Agimin futen kto kalamajt e poshter si puna jote me Lulke, Tetovare e kompani (qe ju pelqejn prrallat), e kshu me rradhe....


  Kshuqe, nese doni qe forumi te kthehet si me pare, sillni ketu PINK-un...
  Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

  U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

  Per temen pershendes :

  Sero qe ngel si saher ne top liste
  Busen
  Arvima ( ktu dhe atje )
  Omelsinen me kryp
  Xhenetin
  Hot Princ
  Ballokumen
  Lindushe
  tetovaren
  Brarin
  Sauren

  Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

  Ju perqafoj !
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lulke : 29-10-2018 m 16:55
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 34. 2 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (01-11-2018),SERAFIM DILO (29-10-2018)

 35. #498
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Arvime,

  Vetem un e di pse ka ra forumi...
  Forumi ka ra per faj t'PINK-ut.
  Aty fle lepuri...
  Sepse, po u fut PINK futem edhe un (sepse e kam hobi), po u futa un futen edhe tenta Vera me disa bashkpensioniste (sepse me kane hobi), po u fut tenta Vera futet dhe Agimi me Beson (qe kane hobi tenten), po u fut Beso me Agimin futen kto kalamajt e poshter si puna jote me Lulke, Tetovare e kompani (qe ju pelqejn prrallat), e kshu me rradhe....


  Kshuqe, nese doni qe forumi te kthehet si me pare, sillni ketu PINK-un...
  Je i nerum, se ma ke shkrujt nickun ne rregull
  Qe ta sjellim Pinkun ktu dmth, u dashka me gjet cili eshte hobi i Pinkut sipas rregullit tend. Po ku merren vesh hobet e Pinkut aman, me pak llafe nuk bohet nuk kthehet koha mbrapsh Skendo, e nejse .... po une per prralla e di qe futen te gjithe ketu Mos me thuj qe e paskam ditur gabim.
  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

 36. #499
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  10-teshja ime per sot:

  Xhuxhmakun
  Di_Ana
  Agim Metbala
  Saura
  Gloreta
  Gruja76
  Brari
  Beso (qe turp ti vije... )
  Arvima (qe na ben qejfin ne pensionisteve)

  Dhe ne fund Serafimin, qe si shum te tjere i jep vlere ketij forumi.
  Sa desh te ankohem pse ma ke shkrujt emrin ne fund, mirepo pashe qe vleresimin e paske radhit nga fundi. Falemners
  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

 37. #500
  CHEERFUL GIRL
  Antarsuar
  14-04-2008
  Postime
  3,536

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

  U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

  Per temen pershendes :

  Sero qe ngel si saher ne top liste
  Busen
  Arvima ( ktu dhe atje )
  Omelsinen me kryp
  Xhenetin
  Hot Princ
  Ballokumen
  Lindushe
  tetovaren
  Brarin
  Sauren

  Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

  Ju perqafoj !


  Mos ja ven re Skenerit, se meqe ka dal n pension i vjen inot qe s osht mo kalamo
  E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •