Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 86 prej 86
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  a esht e vertet qe nse pdk jet opozit dote kallin kosoven keshtu kan paralajmruar kta zagart e hashimit

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  ....aanita340, une Lexuesin asnjeher nuk e kam ofendu, perkundrazi edhe pse kemi diferenca ne politike kam respekt per te, keshtu qe ajo qe thua ti nuk qendron. Ndersa sa i perket llapit ai hiq me larg se para pak ditesh me ka ofendu, siq duket te paska shpetuar ky lapsus por ja qe edhe pse je teper e mencur nuk mund ti dish te gjitha, jeni njesha me llapin mos u largo prej tije,
  ne ket forum ofenduesi maj madhi esht llapi aj pa fije turpi te gjith i etiketon me lloj lloj gjerash deri me te ultat duke i quajtur pro serb vetem e vetem pse nuk mendojn si aj politikisht

 3. #83
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  a esht e vertet qe nse pdk jet opozit dote kallin kosoven keshtu kan paralajmruar kta zagart e hashimit
  e ky postim i yti qa eshte o klyshi i terbuar
  nuk ke ofendue askend ti jo

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  e ky postim i yti qa eshte o klyshi i terbuar
  nuk ke ofendue askend ti jo
  ty gjdoher se ti nga fillimi me ke ofendu dhe kur kam then as kend se ofendoj juve sju kam llogarit kurse nese e kom ofendu ndonje tjeter ju kerkoj falje kurse juve ju jeni maskare dhe sa ju me ureni mua un ty po aq se pse ju jeni njri shum i lig bose kur komentoj me juve mendoj se e kam ndonje nga veriu aq kam urrejtje se ju tregoni nje fobi NDAJ QENDRIMEVE TE MIA POLITIKE DHE JE TIPIK RRUGAQ I PUSHTETIT I REZHIMIT NE KET FORUM KA LLOJ LLOJ NJERZ KAN PREFERENCA POLITIKE EDHE ESHT SHUM NORMALE EDHE KTA E DIN SHUMICA QE UN JAM ME VV POR KURR NUK ME KAN AKUZUAR SI PRO SERB KURSE TI BURDUSH

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga llapi Lexo Postimin
  e ky postim i yti qa eshte o klyshi i terbuar
  nuk ke ofendue askend ti jo
  ti aje zagar i hashimit aje veq votues percaktov pastaj e japim rezulltatin

 6. #86
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  ti aje zagar i hashimit aje veq votues percaktov pastaj e japim rezulltatin
  e more klysh kudre po qka ke mendue se do te pres ndyshe nga nji kllysh e hajn i vranjefcit a

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •