Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 86
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  Te na rroje thaqi tek kopshti i lirise, Ne fakt serbia do te duhej ti ndertonte nje permendore thaqit mu tek ura e ibrit pse jo edhe ne parkun e ri, te lirise kuptohet, ka kontribu ai per ate vend,
  Pse jo mbi ure...?!
  Ndoshta edhe "parku" qe po ndertohet mbi ure eshte vetem parapergatitje per vendosjen e bustit "nobelisteve" Thaci&Dacic.  Si Boro dhe Ramizi, edhe pse ketu i paskan ndare me dhune...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Antiproanti : 21-06-2014 m 16:09

 2. #42
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Antiproanti Lexo Postimin
  Pse jo mbi ure...?!
  Ndodhta edhe "parku qe po ndertohet mbi ure eshte vetem parapergatitje per vendosjen e bustit "nobelisteve" Thaci&Dacic.  Si Boro dhe Ramizi, edhe pse ketu i paskan ndare me dhune...
  .....thaqiq daqiq,

  Eh te mjeret ata qe ende nuk e kan kuptu se qfar tradhetish ka bere thaqi. Jakup Krasniqi e ka then nje fjale e cila i spjegon te gjitha, thote: "h.thaqi eshte me helmues se gjarperi dhe me dinak se dhelpra" pra keto i thote shoku i tije i ngushte, kjo nuk eshte pak.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin

  Rroft Thaqi 3
  Hahahahahaha.... i papare je. Vet kunder tre vetave. Katundari analfabet kriminel i Drenices me tre intelektualet e ndershem te gjithdijshem te Prishtines. E keta tu menu qe jane ma t'menem se ti. Hahahaha...

  Prit se vjen motra t'bahet krah qetash... hahahaha.......

 4. #44
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  ......te keqen motla,

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  Gjynah eshte me u krahasu ti me llapin, ai kurfar njerzie ne trup te vetin nuk ka, haha..
  Prishtinali,

  Jam para teje nese s' gaboj n'forum po hala s'e kam pa llapin ta shaje e ofendoje ndonjerin i pari. E kam pa te shaje ne nje menyre qe mu jo s'me pelqen po e urrej, po vetem kur e kane sha.

  Ndersa me sa e kam ndjeje kete debatin mes teje e Lexuesit t'i e ke ofendu kete te dytin vazhdimisht. Dhe jo vetem kete. Ti ofendon mbi 90% te Drenices e madje edhe 31% te Kosoves pa te ofendu asnjeri ty.

  Mos t'a ha mendja se je ma i mire se llapi.

 6. #46
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Antarsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime n 36 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Anite. as une sjam larg jush.Nje analfabete e kriminele me shume ! Sa tmerr qe ne si trung i nje populli ,deget tona i thajme vet e presim te na doj dikush. 90% e nje krahine te quhet kriminele dhe analfabete eshte marria me e madhe e turpi me i madh qe kam lexu ketu E mandej thirremi ne patriotizem, e mandej thirremi ne ate se duam cdo pellembe te vendit tone ! Rrofte "patriotizmi" shqiptar dhe "patriotet" e forumit .

 7. #47
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  Hahahahahaha.... i papare je. Vet kunder tre vetave. Katundari analfabet kriminel i Drenices me tre intelektualet e ndershem te gjithdijshem te Prishtines. E keta tu menu qe jane ma t'menem se ti. Hahahaha...

  Prit se vjen motra t'bahet krah qetash... hahahaha.......
  O hajde mire se do na vish. Sot e kemi kalu fenomenal me thaqin ne sharr haahahaha. Sdishim qysh me ja ba puna e koalicionit qe binden kta s'binden haha.

 8. #48
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  Anite. as une sjam larg jush.Nje analfabete e kriminele me shume ! Sa tmerr qe ne si trung i nje populli ,deget to
  na i thajme vet e presim te na doj dikush. 90% e nje krahine te quhet kriminele dhe analfabete eshte marria me e madhe e turpi me i madh qe kam lexu ketu E mandej thirremi ne patriotizem, e mandej thirremi ne ate se duam cdo pellembe te vendit tone ! Rrofte "patriotizmi" shqiptar dhe "patriotet" e forumit .

  Te puth shume ty. Hahaha ..... me kqyre larg larg me siguri ke rranje prej Drenice. Se ndryshe s' kishe qene analfabete hahaha....

 9. #49
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  Te puth shume ty. Hahaha ..... me kqyre larg larg me siguri ke rranje prej Drenice. Se ndryshe s' kishe qene analfabete hahaha....
  Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.


  Kallxoju edhe ktyne haha.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.


  Kallxoju edhe ktyne haha.
  Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj ..1..2..3 nisjani
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 11. #51
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj :..1..2..3 nisjani
  ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam
  Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.
  Kallxoju edhe ktyne haha.

  Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hi Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
  Dmth prishtina eshte analfabet (ve kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
  Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike
  lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin
  Hahahahaha...

  Prite ane-n kur t'na kallzon qe ajo i ngon pink flojdat hahaha......

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin
  Hala ma mire
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 15. #55
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hi Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
  Dmth prishtina eshte analfabet (ve kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
  Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.
  E bash kete nuk mund ta kuptoj kurrsesei. Ska logjike qe e zberthen kete !

 16. #56
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Hala ma mire

  ane kallxom drejt dicka... nese me u qu na drenicasit me perkrah vvv-ne qka kishe me thane ( edhe pse kjo nuk do te ndodh sepaku keto 10 vitet e ardhe'shme)

  hahahahahaha

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hi Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
  Dmth prishtina eshte analfabet (ve kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
  Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.
  Pse e merr personale moj ,je "binjake siamez" me Thacin apo me ndonjerin nga pjestaret e bandes se tij?
  Cka prite ti quaj njerezit te cilet votojne 90% kryetarin e komunes se tyre nga burgu ,mendjendritur?!!
  Nuk mujt me gjet tjeter kandidat tjeter ne gjithe Drenicen..nuk besoj qe as ne Afrike te kene ndodhur fenomene si te ju ne Drenice
  Sipas teje nese nuk pajtohesh ne nje teme duhet te mos pajtohesh ne asnje teme tjeter
  Une mund te pajtohem edhe me mendimin e Referit ne ndonje teme tjeter e lere me me Prishtinaline
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 18. Anetart m posht kan falenderuar ane pr postimin:

  prishtina75 (21-06-2014)

 19. #58
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj ..1..2..3 nisjani
  .....patriot me plotkuptimin e fjales eshte Jakup Krasniqi, qe kur eshte ne pyetje atedheu dhe e verteta, nuk eshte me drenice por eshte shqiptar, Respekt!

 20. #59
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  ane kallxom drejt dicka... nese me u qu na drenicasit me perkrah vvv-ne qka kishe me thane ( edhe pse kjo nuk do te ndodh sepaku keto 10 vitet e ardhe'shme)

  hahahahahaha
  Duke ju njohur do e quaja mrekulli
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 21. #60
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Pse e merr personale moj ,je "binjake siamez" me Thacin apo me ndonjerin nga pjestaret e bandes se tij?
  Cka prite ti quaj njerezit te cilet votojne 90% kryetarin e komunes se tyre nga burgu ,mendjendritur?!!
  Nuk mujt me gjet tjeter kandidat tjeter ne gjithe Drenicen..nuk besoj qe as ne Afrike te kene ndodhur fenomene si te ju ne Drenice
  Sipas teje nese nuk pajtohesh ne nje teme duhet te mos pajtohesh ne asnje teme tjeter
  Une mund te pajtohem edhe me mendimin e Referit : ne ndonje teme tjeter e lere me me Prishtinaline ;
  Ane sa i perket asaj qe kemi votuar per kryetar i cili ka qen ne burg... Asnjera nga partite nuk na kan ofru ndonje kandidat me te mire se kryetari i Burgosur... mendoj qe i keni pare kandidatet e te gjitha partive. Edhe ne si analfabet qe jemi me logjiken tone patem zgjedh te keqen me te vogel Dhe nuk e lam vendin me shku ne zgjedhje prap e me investu me hargju badihava duke e pare gjendjen ekonomike te vendit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •