Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 86
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Antiproanti Lexo Postimin
  90% e votuesve drenicas nuk votojne vete...
  Ne te gjitha pjeset e Kosoves votimi familjar, klanor dhe provincial eshte mjaft i shprehur, por ne Drenice ne menyre teper ekstreme, e ngjashme me ate te diktaturave komuniste. Pse eshte keshtu, eshte ceshtje pak e komplikuar, por jo e pashpjegueshme.
  Analize interesante. 90 % eshte kogja shifer.

  Psh une jam e Drenices. Te dukem gje si dikush qe lejon te tjeret te votojne per mu?! Burri psh ose baba?!

  Po sikur te na e shpjegosh kete eshtjen e komplikuar por te shpjegueshme?!
  Une e di qe tani 'a ke me thane. Po ka te tjere qe do tu interesonte shpjegimi yt prej te gjithedituri.
  Je intelektual interesant ti Anti.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Ej tani m'ra ne sy. Beni e paska hape temen. Dhe ate pa asnje gabim ne titull. Madje me . Mos paqin nderhy moderatoret paska ndodhe ndonje mrekulli.

 3. Anetart m posht kan falenderuar anita340 pr postimin:

  Enkeleu (21-06-2014)

 4. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga beni33 Lexo Postimin
  mir un pajtohem se po pulli e votoj por edhe opozita ajan te popullit at her nje pjes e popullit esht bashku qe esht shumic a poj bjen keshtu nse bashkohen kto vota pdk del e dyta edhe diqka nse hashimi ka mundesi me formu qeverin lete formon po numrat si ka njejt edhe hashimi kishte kaulicion me 10 parti apo esht normale tash opozita esht bashku

  Hec e deshifroje benin e vertete. Duhet shume mundim.

 5. Anetart m posht kan falenderuar anita340 pr postimin:

  Enkeleu (21-06-2014)

 6. #24
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Antiproanti Lexo Postimin
  90% e votuesve drenicas nuk votojne vete...
  Ne te gjitha pjeset e Kosoves votimi familjar, klanor dhe provincial eshte mjaft i shprehur, por ne Drenice ne menyre teper ekstreme, e ngjashme me ate te diktaturave komuniste. Pse eshte keshtu, eshte ceshtje pak e komplikuar, por jo e pashpjegueshme.

  Zvicrrant e kane nje thanje shume te fort dhe me duket e kan si Sllogan Shteti

  "Nje per te gjithe, te gjithe per nje"
  Pse mos t'ja bejm si zvicrra edhe ne, nje per te gjithe e te gjithe per Thaqin ke diqka kunder ti apo ku e ke hallin qe je kap prej Drenicasve , nese mendoni qe Drenicasit me u nenshtru intelektualve si puna juaj ate mund ta gjeni ne www..harro..com
  Hajt me t'mira se mllefi so ka ju len me i qel syt.

 7. #25
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Drenica 97 Lexo Postimin
  Mjer Kosova kush po e luan rolin e patriotve albini , ilir deda , yll hoxha , veton surroi , halil matoshi -------------- !
  Me then te drejten jo keta te lartpermendurit po edhe haxhi mergja eshte me patriot se qeveria aktuale , keta nuk ishin njerez po dinosaura. Patriot eshte Ramushi, Isa, Jakupi, Fatmiri,Albini, etj..
  Ndryshuar pr her t fundit nga prishtina75 : 21-06-2014 m 14:11

 8. #26
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Zvicrrant e kane nje thanje shume te fort dhe me duket e kan si Sllogan Shteti

  "Nje per te gjithe, te gjithe per nje"
  Pse mos t'ja bejm si zvicrra edhe ne, nje per te gjithe e te gjithe per Thaqin ke diqka kunder ti apo ku e ke hallin qe je kap prej Drenicasve , nese mendoni qe Drenicasit me u nenshtru intelektualve si puna juaj ate mund ta gjeni ne www..harro..com
  Hajt me t'mira se mllefi so ka ju len me i qel syt.
  .....Lexues ju nuk shifni me larg se drenica,

 9. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Zvicrrant e kane nje thanje shume te fort dhe me duket e kan si Sllogan Shteti

  "Nje per te gjithe, te gjithe per nje"
  Pse mos t'ja bejm si zvicrra edhe ne, nje per te gjithe e te gjithe per Thaqin ke diqka kunder ti apo ku e ke hallin qe je kap prej Drenicasve , nese mendoni qe Drenicasit me u nenshtru intelektualve si puna juaj ate mund ta gjeni ne www..harro..com
  Hajt me t'mira se mllefi so ka ju len me i qel syt.
  Vetem kriminelet dhe analfabetet nuk kane mllef me kete gjendje ne te cilen eshte katandis Kosova !
  Definitivisht ,ju Drenica qenkeni pikerisht si ju kane pershkruar ..po si mbrohet nje qeveri qe ka degraduar cdo gje o Lexues ,a jeni ne vete ?!!

  Nuk arrij te ju kuptoj kurresesi !
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 10. #28
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  .....Lexues ju nuk shifni me larg se drenica,

  prishtina75, kjo qe thua ti eshte 100% e sakt , asesi nuk e mohoj

 11. #29
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Vetem kriminelet dhe analfabetet nuk kane mllef me kete gjendje ne te cilen eshte katandis Kosova !
  Definitivisht ,ju Drenica qenkeni pikerisht si ju kane pershkruar ..po si mbrohet nje qeveri qe ka degraduar cdo gje o Lexues ,a jeni ne vete ?!!

  Nuk arrij te ju kuptoj kurresesi !

  Kush na paska pershkruar ashtu :P

  ane, kurr nuk mundeni me i kuptu njerezit qe kan qen te roberuar dhe te etur per liri prandaj edhe nuk keni me pas kurr mundesi me i kuptu drenicasit, duhet te jesh drenicas qe ti dish kuptimin fjales Liri

 12. #30
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  prishtina75, kjo qe thua ti eshte 100% e sakt , asesi nuk e mohoj
  ......Lexues zakonisht vetem gjerat e sakta i them,

  .....ra Lazarati do bie edhe qeveria thaqi, dite te mira per shqiptaret po vijne.
  Ndryshuar pr her t fundit nga prishtina75 : 21-06-2014 m 15:12

 13. #31
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  ......Lexues zakonisht vetem gjerat e sakta i them,
  A te kam kundershtu ndonjehere ? hahaha

 14. #32
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  A te kam kundershtu ndonjehere ? hahaha
  Drejt me thane jo, hahaha...

 15. #33
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  Drejt me thane jo, hahaha...
  Normal te kundershton Llapi dhe per mu
  E sa i perket Lazaratit, mendimi im do te ishte me mire nje Lazarat se te behen Lazarate te tjera

 16. #34
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Normal te kundershton Llapi dhe per mu
  Gjynah eshte me u krahasu ti me llapin, ai kurfar njerzie ne trup te vetin nuk ka, haha..

 17. #35
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Le Llapin ai e do partine me zemer e jo si une. Une po ju kundervihem ne ate qe po perfshini Drenicen si regjion e jo individ edhe prap ju kundervihem kur eshte ne pyetje emri i vendlindjes time te dashur e cila po frymon lirshem nga okupimi serb.

 18. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Kush na paska pershkruar ashtu :P

  ane, kurr nuk mundeni me i kuptu njerezit qe kan qen te roberuar dhe te etur per liri prandaj edhe nuk keni me pas kurr mundesi me i kuptu drenicasit, duhet te jesh drenicas qe ti dish kuptimin fjales Liri
  Pse vetem ju Drenica ishit te roberuar ,ne te tjeret jo?!!

  D.m.th vetem juve drenicasve ju kishte hale ne sy Serbia ,se ju shume te mencur ,perparimtar etj dhe Serbise nuk i pelqenin keto cilesi qe i kishit pasi tek ju shihte konkurrencen ..kushedi, ndoshta kishte frike mos po beni ndonje shpikje shkencore gjeniale ..apo jo ?

  Serbise jeni duke i shkuar per peni o drenicas ,njejte sikur ata idiotet musliman te ISIS Izraelit ..
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 19. Anetart m posht kan falenderuar ane pr postimin:

  prishtina75 (21-06-2014)

 20. #37
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  Pse vetem ju Drenica ishit te roberuar ,ne te tjeret jo?!!

  D.m.th vetem juve drenicasve ju kishte hale ne sy Serbia ,se ju shume te mencur ,perparimtar etj dhe Serbise nuk i pelqenin keto cilesi qe i kishit pasi tek ju shihte konkurrencen ..kushedi, ndoshta kishte frike mos po beni ndonje shpikje shkencore gjeniale ..apo jo ?

  Serbise jeni duke i shkuar per peni o drenicas ,njejte sikur ata idiotet musliman te ISIS Izraelit ..
  Paj para viteve 99 vetem ate kishim kundershtar dhe armik, pas 99-tes e ktej na doli e ter Kosova haahahaha.

 21. #38
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  ....Lexues doren ne zemer, mire e ka than ane: serbis po i shkoni per peni. Waw e fort a, Respekt!

  Drenices ia shtoi lavdine familja Jashari qe sot ju ia kthyet shpinen per hashim pash toptanin.
  Ndryshuar pr her t fundit nga prishtina75 : 21-06-2014 m 15:29

 22. #39
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Une mbaj mend qe para 99-tes ka patur forca serbe, polici serbe neper komuna nje qertifikate kur kemi shku me nxjerr ka patur punetor serb , neper shkolla drejtora ka patur serb, dmth neve nuk kemi patur asgje ne dore.

  Tash kemi force te armatosur te kosoves e cila pritet me u shndrru ne ushtri nen ombrellen e natos. Kemi PK ( Plicine e Kosoves ) Kemi kryminister shqiptar, parlament shqiptar, qdo kund ne bote ka minoritete. Mesojm neper shkolla dhe universitete, e jo neper podrume siq kemi shku gjenerata jeme edhe e shumices.

  Rroft Thaqi 3

 23. #40
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partis Demokratike t Kosovs

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Une mbaj mend qe para 99-tes ka patur forca serbe, polici serbe neper komuna nje qertifikate kur kemi shku me nxjerr ka patur punetor serb , neper shkolla drejtora ka patur serb, dmth neve nuk kemi patur asgje ne dore.

  Tash kemi force te armatosur te kosoves e cila pritet me u shndrru ne ushtri nen ombrellen e natos. Kemi PK ( Plicine e Kosoves ) Kemi kryminister shqiptar, parlament shqiptar, qdo kund ne bote ka minoritete. Mesojm neper shkolla dhe universitete, e jo neper podrume siq kemi shku gjenerata jeme edhe e shumices.

  Rroft Thaqi 3
  Te na rroje thaqi tek kopshti i lirise, Ne fakt serbia do te duhej ti ndertonte nje permendore thaqit mu tek ura e ibrit pse jo edhe ne parkun e ri, te lirise kuptohet, ka kontribu ai per ate vend, me "kulture"

  https://m.youtube.com/watch?v=LLtui5sVgQs
  Ndryshuar pr her t fundit nga prishtina75 : 21-06-2014 m 16:05

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •