Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Talking Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)
  Sali Berisha ėshtė “showman”-i mė i madh i politikės shqiptare. Seancat e kuvendit tė Shqipėrisė shpesh herė janė mė interesante se sa spektakli “Portokalli”.
  I tillė ishte edhe sot. Ai nė njė moment gjatė fjalimit tė tij, nxiti tė qeshuara nė sallė, duke marrė edhe duartrokitjet e opozitės.

  Ishte momenti kur po fliste pėr deklaratėn e pak ditė mė parė tė Edi Ramės lidhur me koncertet festive tė PD-sė.

  “Kryetari juaj tė nderuar socialistė tha se nuk feston dot pėr statusin dhe mė pas merret dhe sulmon artisten e nderuar, Ēiljetėn.

  (Tė qeshura nė sallė)

  Berisha: Aaaa... Sepse kėndoi, nė rastin historik tė anėtarėsimit tė Shqipėrisė nė NATO. Tė kishte patur 1 tė 100-ėn e perfomrancė artistike tė Ēiljetės nuk do kishte pasur performancėn e dėshtuar si artis, sepse nuk ka shitur njė tablo tė vetme.

  G. Express
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin

  Tė kishte patur 1 tė 100-ėn e perfomrancė artistike tė Ēiljetės nuk do kishte pasur performancėn e dėshtuar si artis, sepse nuk ka shitur njė tablo tė vetme.

  G. Express
  Kiji inatin po jepi hakun ketu me kete qe ka thene. Edi Rama me te vertete eshte nje artist komplet i deshtuar. Njeri nga piktoret me pa talent qe ka prodhuar Akademia e Arteve. (dhe pedagog po aq i paafte)

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  ........ dhemokrati I rrjedhur.
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)
  Sali Berisha ėshtė “showman”-i mė i madh i politikės shqiptare. Seancat e kuvendit tė Shqipėrisė shpesh herė janė mė interesante se sa spektakli “Portokalli”.
  I tillė ishte edhe sot. Ai nė njė moment gjatė fjalimit tė tij, nxiti tė qeshuara nė sallė, duke marrė edhe duartrokitjet e opozitės.

  Ishte momenti kur po fliste pėr deklaratėn e pak ditė mė parė tė Edi Ramės lidhur me koncertet festive tė PD-sė.

  “Kryetari juaj tė nderuar socialistė tha se nuk feston dot pėr statusin dhe mė pas merret dhe sulmon artisten e nderuar, Ēiljetėn.

  (Tė qeshura nė sallė)

  Berisha: Aaaa... Sepse kėndoi, nė rastin historik tė anėtarėsimit tė Shqipėrisė nė NATO. Tė kishte patur 1 tė 100-ėn e perfomrancė artistike tė Ēiljetės nuk do kishte pasur performancėn e dėshtuar si artis, sepse nuk ka shitur njė tablo tė vetme.

  G. Express
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  " Plaku Mere" bėn si Plak i pjerdhur ku me tė cilin mund tė tallesh lirshėm me idiotsit e tija tė pleqėrisė, por nė tė vėrtetė nėn petkun e tijė idiotesk fsheh milionat e Eurove tė vjedhura gjatė karrierės sė tijė politike, krimet e poshtėrsit e tija Enveriste si dhe tradhtinė qė i ka bėrė kėti kombi !! Berisha duhet arrestuar dhe dėnuar me tė paktėn 101 vjet - bashkė me tė dhe Lul Basha ..
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  DreamspiceAL (19-06-2014)

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Sa te vegjel ne tru jane ato qe u zgerdhine me fjalen e Dr. Berishes.

  Dhe me e bukra esht, se mendun qe Dr. Berishes i shkau pa dashje...

  Ne fakt, per ata qe e njohin mencurine e doktorit, e dine mire qe i vuri ne loje, ai e dinte mire se do zgerdhiheshin....

  Nuk tregun gje tjeter pervecse mendjeshkurtesine e tyne, vogelsine e tyre.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  18-06-2014
  Postime
  16
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Sa te vegjel ne tru jane ato qe u zgerdhine me fjalen e Dr. Berishes.

  Dhe me e bukra esht, se mendun qe Dr. Berishes i shkau pa dashje...

  Ne fakt, per ata qe e njohin mencurine e doktorit, e dine mire qe i vuri ne loje, ai e dinte mire se do zgerdhiheshin....

  Nuk tregun gje tjeter pervecse mendjeshkurtesine e tyne, vogelsine e tyre.
  sqifteri i trojeve i berishes...
  aq tru ju ka dhene baca..

 8. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Citim Postuar mė parė nga DreamspiceAL Lexo Postimin
  sqifteri i trojeve i berishes...
  aq tru ju ka dhene baca..
  E zeme se dr. Berisha do ishte tu mbrojt nje profesor/biznesmen/poet ne vend te Ciljetes, do zgerdhiheshin njesoj zagaruqet e Edskobarit??

  Un mendoj se do ishin zgerdhi me pak, sepse jane te vegjel ne tru dhe shpirt....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Sa te vegjel ne tru jane ato qe u zgerdhine me fjalen e Dr. Berishes.

  Dhe me e bukra esht, se mendun qe Dr. Berishes i shkau pa dashje...

  Ne fakt, per ata qe e njohin mencurine e doktorit, e dine mire qe i vuri ne loje, ai e dinte mire se do zgerdhiheshin....

  Nuk tregun gje tjeter pervecse mendjeshkurtesine e tyne, vogelsine e tyre.
  Me bere kurioze ..cka perfitoi ai me kete ,cka deshi te arrij ?
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 10. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Berisha -Rames : Mos ma ngacmo Ciljeten (video)
  Sali Berisha ėshtė “showman”-i mė i madh i politikės shqiptare. Seancat e kuvendit tė Shqipėrisė shpesh herė janė mė interesante se sa spektakli “Portokalli”.
  I tillė ishte edhe sot. Ai nė njė moment gjatė fjalimit tė tij, nxiti tė qeshuara nė sallė, duke marrė edhe duartrokitjet e opozitės.

  Ishte momenti kur po fliste pėr deklaratėn e pak ditė mė parė tė Edi Ramės lidhur me koncertet festive tė PD-sė.

  “Kryetari juaj tė nderuar socialistė tha se nuk feston dot pėr statusin dhe mė pas merret dhe sulmon artisten e nderuar, Ēiljetėn.

  (Tė qeshura nė sallė)

  Berisha: Aaaa... Sepse kėndoi, nė rastin historik tė anėtarėsimit tė Shqipėrisė nė NATO. Tė kishte patur 1 tė 100-ėn e perfomrancė artistike tė Ēiljetės nuk do kishte pasur performancėn e dėshtuar si artis, sepse nuk ka shitur njė tablo tė vetme.

  G. Express
  gagagagagagg kakaaaaaaaaaa...sa mjeshter ėshte shoku Sali,as gje nuk duhet diskutuar ,sepse kuvendi duhet ti ngjaj shoW meselejshen.Ci-ljeta ci-ka- pas ,vetem tema te nxehta te mos ket se dikush duet te shkoj ne Spaq ,thot me vete Saliu.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •