Pershendetje cuna
Une dua te bej nje cd me muzike shqiptare (jo popullore) qe ta nigjoj ne makine kur te udhetoj ne shqiperi per pushime verore.
Cuni im eshte gjys shqiptar edhe sapo ka filluar te kete nje interes per kenget moderne tona.
A mund te shkurani ketu emra kengesh apo hitesh qe ju ka lene mbresa dhe keshtu te mund te bejme nje liste kengesh dhe pastaj ti hedhim ne CD?
Faleminderit
Koli