Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2014
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Meso programimin online FALAS

  Pershendetje,

  Arti i programimit eshte nje zhvillim i ri per permirsimin e ekonomise, pasi qe eshte nje mundesi e re e cila ju mundeson te krijoni nje jet me te mire.

  Shkolla e programimit www.unejamkoder.com ofron mundesi te mire dhe falas per mesimin e programimit ejani dhe regjistrohuni.

  Ju mund te jeni ai qe mund te fitoni edhe bursen nga Washington education in Kosovo www.wekonline.com ku do merrni ligjerata nga profesore eminent nga microsoft, EASport, Amazon etj.

  Nje mundesi e re mos humb kohe eja edhe ti

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-01-2009
  Postime
  73
  Faleminderit
  3
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Meso programimin online FALAS

  Po i ben reklame shkolles?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e olsi26431
  Anėtarėsuar
  20-03-2013
  Vendndodhja
  ♥TIRONA♥
  Mosha
  40
  Postime
  28
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Meso programimin online FALAS

  Jo ai spo i bon reklame shkolles!
  Ato njerez qe japin msim aty jane pedagoge ne universitete te ndryshme dhe profesioniste, pervec ksaj cdo mesim osht falas
  Pra nese ke deshire te mesosh dicka online dhe mos tja dedikosh kohen dickaje tjeter pa perfitim aty osht vendi i duhur, pse jo per te mor ene i zanot (FALAS) me te ardhura te mira.
  Gjithashtu ktu: http://www.almooc.com/ ke pervec kodimit edhe anglisht dhe matematike FALAS
  Ndertova shpresa te hekurta ne njerez prej kartoni!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •