Close
Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 615 prej 615

Tema: Ndrrimori 14

 1. #601
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  ARDI EMINI,
  EMIN I. RADI,
  MINIR E. ADI,
  ANDI I. REMI,

  T gjith i than Ardits -
  Se ktu krkohet mesdits!

  Zgjidhja?...............................

 2. #602
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  MEHMED I NAQI,
  MEHDI Q. EMINA,

  Iku shpirt patrioti,
  Iku ky atdhetar;
  Gazetar...i zoti -
  Ky i madhi shqiptar!

  Zgjidhja?........................

 3. #603
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,776

  Pr: Ndrrimori 14

  Qasi Mehmedi

 4. #604
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga agim metbala Lexo Postimin
  prshndetje iko, uroj t jesh mir me shndet e me t gjithat...
  Mir mbetsh...


  arif t. Kinta,
  tarik f. Nita,

  hajde t shofim pa vargje ndihmse...

  Zgjidhja?......................................
  .
  trafikanti
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 5. #605
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  BUTRINT IKO,
  TINKO R. BUTI,

  Ta provojm pa vargje ndihmse...

  Zgjidhja?....................................
  Kontributi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 6. #606
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  LUMI T. MURA,
  MURAT MULI,

  Nuk kam ka pr t shtuar;
  Mbase ktu vrtet krkohet -
  Gjendja shpirtrore e gzuar!!
  Zgjidhja?................................
  Pershendetje bac! Lumturia?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 7. Anetart m posht kan falenderuar Xhenet.M.S. pr postimin:

  Agim Metbala (27-06-2021)

 8. #607
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  ARGONITA S. ZONA,
  Aktron me t madhe -
  Kjo aktore shqiptare!

  Zgjidhja?.............................

 9. #608
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  BERKAN M. AZEMI,
  sht pika e djalit -
  Ky futbollist i "Realit"!

  Zgjidhja?................................

 10. #609
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,921
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ndrrimori 14

  Kristiano Ronaldo?

 11. #610
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,771

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  BERKAN M. AZEMI,
  sht pika e djalit -
  Ky futbollist i "Realit"!

  Zgjidhja?................................
  Karim Benzema
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Agim Metbala (02-07-2021)

 13. #611
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  MEDINA I. KONI,
  Paraqitet me t madhe -
  Kjo analiste kosovare!

  Zgjidhja?.........................

 14. #612
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  NORA B. AZEMI,
  ZAMIRA BENO,

  sht artiste e madhe -
  Kjo kngtare shqiptare!

  Zgjidhja?

 15. #613
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  JETONA R. HALA,
  JEHONA R. TALA,

  Vrtet sht krenare -
  Se sht kngtare!

  Zgjidhja?

 16. #614
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  ERJONA J. HIDRO,
  Vrtet ishte e madhe -
  Kjo aktire shqiptare!

  Zgjidhja?......................

 17. #615
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Ndrrimori 14

  ENSAR NJ. VILIA,
  Besoj se njihni t gjith me radh -
  Kt politikan t njohur shqiptar!

  Zgjidhja?....................................

Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •