Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 50

Tema: Shpellart !!

 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Pikrisht se ne mjaftohemi me shprehje " No Coment " lulzojn t till mostra !!
  Me e neveritshmja eshte qe ata pak njerez qe ngrejne zerin kunder ketyre dukurive etiketohen me lloj lloj nofkash ..rastesisht nuk jemi ketu ku jemi!
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 2. #22
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ja dhe shpellart e Berishs kur ishin n pushtet !!

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 3. #23
  Veritas liberatis Vos
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204

  Pr: Shpellart !!

  bej nje shetitje nga FB te shikosh keta isis-at shqiptare si duan ti shfarosin kufarret dhe te krijojne shtetin islamik te ballkanit lol. Po u ha verka si shume dhe ka per tju perveluar me duket. Keta jane shpellaret e vertet, dobicat e isisit !

  shiko ne fb : Shteti Islamik Ballkanit ose kete monstren tjeter dhe shoket e tij
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 4. #24
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ja si krcet druri pr kurvlliqe. Tmerruan edhe fmijt e vegjl kta egrisira lol

  Epo ... Shpellar praaa

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 5. #25

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Ja dhe shpellart e Berishs kur ishin n pushtet !!

  Se pata pare kete videon.
  Ca debilash polica ! Jo se eshte ndonje gje e re,jo.
  E cna gjeti me kete vend.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #26

  Pr: Shpellart !!

  eh, nuk jemi te vetedijshem se sa shpellar kemi nga te gjitha shtresat shoqerore......

 7. #27

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Korcar-L1 Lexo Postimin
  bej nje shetitje nga FB te shikosh keta isis-at shqiptare si duan ti shfarosin kufarret dhe te krijojne shtetin islamik te ballkanit lol. Po u ha verka si shume dhe ka per tju perveluar me duket. Keta jane shpellaret e vertet, dobicat e isisit !

  shiko ne fb : Shteti Islamik Ballkanit ose kete monstren tjeter dhe shoket e tij
  Keta jane idiotet e pertej kufirit qe permenda ne nje teme. E shikon pse them une hajde bashkohu me keta po deshe? A ka zot te te beje te pranosh qe je njesoj me keta kafshe?

 8. #28
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  E shikon pse them une hajde bashkohu me keta po deshe? A ka zot te te beje te pranosh qe je njesoj me keta kafshe?
  Nuk je nj lloj me kta kafsht jasht kufirit ashtu si nuk je nj lloj me kafsht brnda kufirit !! Kafsh ka si andej si ktej ..por.. nuk jan t gjith kafsh, q.d.th se nuk ka pse t ndikoj te bashkimi yn !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 9. #29

  Pr: Shpellart !!

  Sa nuk te rri goja rehat ty mer. Po na jep dhe mend tani apo e ndjen te nevojshme te komentosh ne cdo gje?

 10. #30
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Nuk fola.. shkruajta
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 11. #31
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Moj ta marsha

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 12. #32
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 13. #33

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745

  Pr: Shpellart !!

  "Afrikanet" e bardhe ..neveritese !
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 15. #35
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  E paskan festuar si ardhja e "Mesis" moj ane !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 16. Anetart m posht kan falenderuar Wordless pr postimin:

  mesia4ever (20-12-2014)

 17. #36

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga ane Lexo Postimin
  "Afrikanet" e bardhe ..neveritese !
  Une te paren gje qe do beja nese merrja pushtetin do ishte te varja per gjuhe keta qe kendojne ne kete menyre. Si arab te felliqur. E kane bastarduar muziken popullore ne ate fare feje sa nuk i gjehen me rrenjet. Rrace injorantesh, ata qe kendojne keshtu si dhe ata qe i degjojne.

 18. #37
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Une te paren gje qe do beja nese merrja pushtetin do ishte te varja per gjuhe keta qe kendojne ne kete menyre. Si arab te felliqur. E kane bastarduar muziken popullore ne ate fare feje sa nuk i gjehen me rrenjet. Rrace injorantesh, ata qe kendojne keshtu si dhe ata qe i degjojne.
  Ne fakt videon e pashe pa ze kur e postova ,vetem tani e degjova ,por me shqetesuese se muzika eshte festimi deri ne ekstaze i lindjes ne nje djali ,thuajse ka lind shpetimtari i botes nderkohe qe 5 vajzat thuajse jane deshtimi i familjes dhe ne fund e fituan lloton !!
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 19. Anetart m posht kan falenderuar ane pr postimin:

  Foleja_ (27-12-2014)

 20. #38
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ec aty

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 21. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745

  Pr: Shpellart !!

  Maskilist "katunar" ,etiketues,banal,vullgar etj ..perpjekje e deshtuar per tu dukur "perendimor" ..s'di cka ka per te qeshur ne kete video..me nje fjale kam mbet e "tronditur" nga kjo "komedi" :
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 22. #40
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  far nuk bhet pr nj televizor plazma  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •