Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 50 prej 50

Tema: Shpellart !!

 1. #41
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Ec aty

  Benx 80 mije dollare lihet jashte dhe nuk futet ne garazh.........
  Pronari i benxit e ka merituar grabitjen sepse ka qene idiot.
  Ato pjese te vjedhura mund te shiten ne facebuk ose ebay,ose te percillen pertej detit shiten
  te miqte italiane.
  Ato pjese nuk i blen njeri ne durres sepse nuk besoj te kete ashtu model benxi,ky i vjedhuri eshte i vetmi.
  Policia duhet te hetoje komplet bizneset /pikat e serviseve te makinave ne Durres.
  Ne keto pika mund te kete mekanike me shume eksperience qe kane punuar disa vjet ne emigracion Itali/Greqi ne pika servisi makinash.
  Keto mund te jene te dyshuarit kryesor qe mund te kene lidhje me vjedhjen.. sepse e njohin mire anatomine e makinave te reja.
  ose ne burgje te shikohen dosjet e personave ish mekanike te denuar per vjedhje makinash,per vjedhje airbags dhe pjesesh te tjera,qe jane liruar nga burgu.
  Keto pjese mund te kalojne dhe futen shiten fshehtas edhe ne dyqane pjesesh auto ne Tirane,Shkoder Vlore ku mund te kete benx te ketij modeli.
  Ndryshuar pr her t fundit nga benseven11 : 22-01-2015 m 00:17
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #42
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Une te paren gje qe do beja nese merrja pushtetin do ishte te varja per gjuhe keta qe kendojne ne kete menyre. Si arab te felliqur. E kane bastarduar muziken popullore ne ate fare feje sa nuk i gjehen me rrenjet. Rrace injorantesh, ata qe kendojne keshtu si dhe ata qe i degjojne.
  Te kendosh si gabelet lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #43
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Nje tufe katundaresh idiote mentalisht dhe emocionalisht te pa balancuar.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #44
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  far nuk bhet pr nj televizor plazma  Prifti i ka rene pikes.Njerezit jane bere shume materialiste.
  Jane futur te gjithe ne lum per te kapur kryqin dhe marre nje televizor plazma.
  Arsyeja ka qene te fitonin nje tv plazma falas.
  Pika ketyre budallenjve te zhytesh ne ate uje te ftohte dhe te piset per nje TV, lol
  Shkoni punoni dhe blejeni nje plazma,legena.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #45
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Pr: Shpellart !!

  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Antarsuar
  21-01-2015
  Postime
  199

  Pr: Shpellart !!

  Ne insitut me siguri, ka qene glandestin I 90-tes
  Ishte fjala per wordless dmthn ku jeton
  Ndryshuar pr her t fundit nga Isabel2 : 22-01-2015 m 08:58

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pr: Shpellart !!

  E keqja fshihej pas malit dhe naten me gomere dhe kuaj veriu zbriti dhe u ngul ne fushe, por ''Konfederatat'' gjithandej edhe te pangjizura po luftojne edhe pse kunder malokut te madh, diktatorit te olimpit zotit dhe eshte nje lufte natyre, mbijetese.

 8. #48
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Shpellart !!

  Shpellaret ngelen shpellare.
  Eshte shume vone tani te kthehen ne qenie te
  civilizuara.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pr: Shpellart !!

  Po ti mbyllesh njerezit ne mitra shpellash me djerse dhe gjize dhe ti leshosh padashur, ne raste permbysje, sikur del lana nga shtrati, patjeter qe tek urbani i kamzes do ti gjesh.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729

  Pr: Shpellart !!

  Pa u msuar shqiptart t ken durim t presin n radh, t'i respektojn rregullat e komunikacionit, t mbajn higjienn personale, t ja lshojn ujin guasks s tualetit pasi ta kryejn nevojn, etj. nuk do t pranohen n Familjen Evropiane dhe nuk do t'u hiqet emrtimi "shpellar".
  Ju faleminderit pr mirkuptim!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •