Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Ja cfare ndodh kur vidhen kapaket e pusetave ne Tirane

  Shikojeni videon deri nė fund

  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. #2
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Ja cfare ndodh kur vidhen kapaket e pusetave ne Tirane

  Maskara i madh ai qe ka vene kameren prane pusetes se hapur dhe jo nje kapak.
  Where does a thought go when it's forgotten?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •