Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Postime
  25
  Faleminderit
  3
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool Albania Image Hosting

  Pershendetje,

  Po ua prezentoj faqen te vetme Shqiptare per ngarkimin e imazheve online.
  Pas nje periudhe te gjate afersisht 15 muaj po rikthehemi me fuqishem se kurre !


  Tani me domain dhe web server te ri: http://ngarko.org
  Sherbimet pothuajse Unlimited

  Limiti: 100 GB /Muaj
  Formate te imazhit: png, jpg, jpeg, gif, bmp, psd, ico, tif
  Madhesi maksimale: 10 MB


  Ju faliminderit !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Albania Image Hosting

  ?????????????


  Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at webmaster@ngarko.cmdalb.net to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,243
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Albania Image Hosting

  Mbaroi edhe faqja e vetme ne Shqiperi lol
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •