Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Ju lutem sillni pamje humoristike vetėm nga Shqipėria dhe trevat e tjera Shqipėtare !!

  .................................................. .................................................. .........

  Nė rast se hapen digat e hidrocentralit

  Emri: 10269465_10152435399461757_324067474869339882_n.jpg

Shikime: 2181

Madhėsia: 50.5 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Epo ... po vjen Vera lol


  Emri: 10154994_10152367005266757_786857506_n.jpg

Shikime: 562

Madhėsia: 37.2 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Emri: 10254007_10152480908671757_6594094690767890911_n.jpg

Shikime: 528

Madhėsia: 25.6 KB

  Emri: 10301122_10152492066916757_4065399601946821476_n.jpg

Shikime: 871

Madhėsia: 43.2 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 4. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  TOP CHANNEL I DEPOLITIZUAR

  Emri: 10247496_10152457332331757_4839433804630660180_n.jpg

Shikime: 493

Madhėsia: 34.4 KB

  Ja dhe kok palarėt e Berishės

  Emri: 10303382_10152457332426757_462548510258663313_n.jpg

Shikime: 493

Madhėsia: 44.6 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Emri: 10001328_10152362184121757_609232897_n.jpg

Shikime: 603

Madhėsia: 38.3 KB

  Emri: 10170785_10152422892031757_3940220640901193722_n.jpg

Shikime: 500

Madhėsia: 34.8 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 6. #6
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Emri: 1173592_10152362184051757_1144006947_n.jpg

Shikime: 519

Madhėsia: 35.6 KB........
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:


 8. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Opozita nė kulmin e protestave dhe mbėshtetjes shpellare

  Emri: 10383580_640978699324050_5248589074395842650_n.jpg

Shikime: 407

Madhėsia: 45.3 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,074
  Faleminderit
  2
  38 falenderime nė 34 postime

  Pėr: Foto Humoristike - Only in Albania !!

  , Ka gallate te papare ne Shqiperi.
  La verita' ti rendera' libero!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •