Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do t fitoj zgjedhjet n Kosov?

Votues
3. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • AAK

  1 33.33%
 • AKR

  0 0%
 • LDK

  1 33.33%
 • NISMA

  1 33.33%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #-19

  Kush do t fitoj zgjedhjet n Kosov?

  AAK
  AKR
  Asnj / Nuk votoj
  LDK
  NISMA
  Partit e minoriteteve
  Partit Fetare
  PDK
  PF
  Vetvendosje!
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 2. #-18

  Pr: Kush do t fitoj zgjedhjet n Kosov?

  Nse ka mundsi ta hiqni kt sondazh, sepse kam vendosur nj tjetr....!!!!
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •