Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Thumbs down U nisn kmb pr n Bruksel  Grupi prej pes personave, Shtegtart e lir, n prbrje Ekrem Avdia, Jahi Mustafa, Nazim Ajdini, Xhevdet Shabani dhe Liridon Basha paraditn e ksaj t mrkure jan nisur kmb pr n Bruksel pr t bartur mesazhin 5 milion hapa pr nj hap, duke mtuar ta senzibilizojn opinionin ndrkombtar se Kosova ende nuk e ka marr liberalizimin e vizave.  Pr ti dshiruar rrug t mbar ktyre qytetarve , ka dal edhe kreu i komuns s Gjilanit Lutfi Haziri, nnkryetari i komuns Rexhep Kadriu dhe qytetar t shumt. Ky grup ka parapar q t bj 78 dit rrugtim n kmb.

  Lutfi Haziri, kryetar i Gjilanit, ka rikujtuar se nj pjes e ktij grupi nj veprim t till, ecje n kmb nga Gjilani drejt Vlors e kishin br edhe me rastin e 100 vjetorit t Pavarsis s shtetit shqiptar duke pruar kshtu mesazhin e sakrifics s popullit shqiptar pr t qen i lir.

  Haziri ka uruar q kta qytetar n rend t par t ken shndetin dhe t arrijn pas 78 ditve shndosh e mir n Bruksel e ku tha se do tu bashkohet pastaj pr tu kthyer bashk me ta, ndrsa u shpreh i bindur se n cilindo shtet q do t kalojn dhe edhe kur t arrijn n Bruksel , kta qytetar do t bjn q t ndihemi krenar t gjith ne.

  Mbshtetje Grupit prej pes vetash q jan nisur n kmb pr n Bruksel, u ka dhn edhe Ardian Bytyqi, prfaqsues i Ministris s Diaspors , i cili ka thn se prgjat rrugtimit t tyre kudo q t jen do ta ken mbshtetjen e tyre.

  Ekrem Avdija i ka falnderuar t gjitha ata q kan ndihmuar q kjo iniciativ e tyre t bhet realitet dhe po nisen t lumtur q kahdo q do t shkojn do t projn mesazhin se edhe Kosova sht pjes e Evrops dhe edhe qytetart e saj duhet t lvizin lirshm.
  http://www.zeri.info/artikulli/32946...e-bruksel-foto  Turpi kombetar s'ka brina!
  Gjera te tilla te turpshme prodhon vetem nje shtet i deshtuar si ky i Thacit ne Kosove.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Keta burrat, e moren rrugen me viza apo pa viza?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime n 202 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Citim Postuar m par nga Antiproanti Lexo Postimin


  Grupi prej pes personave, Shtegtart e lir, n prbrje Ekrem Avdia, Jahi Mustafa, Nazim Ajdini, Xhevdet Shabani dhe Liridon Basha paraditn e ksaj t mrkure jan nisur kmb pr n Bruksel pr t bartur mesazhin 5 milion hapa pr nj hap, duke mtuar ta senzibilizojn opinionin ndrkombtar se Kosova ende nuk e ka marr liberalizimin e vizave.  Pr ti dshiruar rrug t mbar ktyre qytetarve , ka dal edhe kreu i komuns s Gjilanit Lutfi Haziri, nnkryetari i komuns Rexhep Kadriu dhe qytetar t shumt. Ky grup ka parapar q t bj 78 dit rrugtim n kmb.

  Lutfi Haziri, kryetar i Gjilanit
  , ka rikujtuar se nj pjes e ktij grupi nj veprim t till, ecje n kmb nga Gjilani drejt Vlors e kishin br edhe me rastin e 100 vjetorit t Pavarsis s shtetit shqiptar duke pruar kshtu mesazhin e sakrifics s popullit shqiptar pr t qen i lir.

  Haziri ka uruar q kta qytetar n rend t par t ken shndetin dhe t arrijn pas 78 ditve shndosh e mir n Bruksel e ku tha se do tu bashkohet pastaj pr tu kthyer bashk me ta, ndrsa u shpreh i bindur se n cilindo shtet q do t kalojn dhe edhe kur t arrijn n Bruksel , kta qytetar do t bjn q t ndihemi krenar t gjith ne.

  Mbshtetje Grupit prej pes vetash q jan nisur n kmb pr n Bruksel, u ka dhn edhe Ardian Bytyqi, prfaqsues i Ministris s Diaspors , i cili ka thn se prgjat rrugtimit t tyre kudo q t jen do ta ken mbshtetjen e tyre.

  Ekrem Avdija i ka falnderuar t gjitha ata q kan ndihmuar q kjo iniciativ e tyre t bhet realitet dhe po nisen t lumtur q kahdo q do t shkojn do t projn mesazhin se edhe Kosova sht pjes e Evrops dhe edhe qytetart e saj duhet t lvizin lirshm.
  http://www.zeri.info/artikulli/32946...e-bruksel-foto  Turpi kombetar s'ka brina!
  Gjera te tilla te turpshme prodhon vetem nje shtet i deshtuar si ky i Thacit ne Kosove.
  Degradimi total ky veprim e ky idiot flet per krenari ....c'kane menduar keta primitiva me kete gjest primitiv ,se EU do ndiej keqardhje dhe do ju thote ..mire Baca Ekrem ,pasi ti dhe keta "trimat"( debillat) tjere jeni mundu me ardhe ne kembe me kerku liberalizimin ,edhe ne skemi me ju kthy duarthate !!
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 4. #4
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Dikush e ka kryt veq me hargju shamponin
  E dikush me bajt per srani
  e dikush se ka as per 2 kembe

  Une jam Zot shpije dhe njerz te pa deshirun nuk dua ti pranoj brenda oborrit tem.
  Nuk e di ligri genisit a ka ndonje flet te veqant per budallakija te tilla se garant kishim pri ne vendin e pare

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Pas 5 Milion hapave rrugtim, patriott tan nuk kan nevoj pr heqjen e vizave po pr heqjen e kpucve q i jan ngjitur me orapet dhe pr nj shtrat n spital

  p.s

  Po flamurin e Shqipris pse e kan me vete ?!! Neve na i kan hequr vizat... Apo duan t'i thon Europs q ju ja keni hequr vizat Shqipris e nuk po na i hiqni neve t Kosovs q jemi ku e ku me ata
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Antarsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime n 16 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel
  !!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Sulmohet n Graanic nj grup shqiptarsh

  Ekspedita prej 15 personash, q u nis n kmb nga Gjilani rrugs pr n Bruksel, e ka ndrprer udhtimin qysh n Graanic.

  Ata jan sulmuar nga serbt lokal edhe pse ishin nn prcjellje t Policis s Kosovs.

  Lajmin e ka konfirmuar pr KTV-n, udhheqsi i grupit, Ekrem Avdiu. Ai ka thn se disa serb ishin afruar qet, por kan nisur t’i sulmojn m pas. Ai dhe nj tjetr kan marr lndime m t rnda trupore.

  Kjo ekspedit po barte flamurin e Kosovs dhe t BE-s n rrugn e vet.

  http://koha.net/?id=27&l=8349

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  Ev ev, une duke i prite kur po vijne ka Frankfurti me dale e ja u qu do kos me pite,
  keta na i paskan rrefe shkijet e shkimat n'gracanic, e jo vetem keta po edhe policine e tu kosoves n'mes te kosoves.

  Kosove europiane, se jo mahi. Kesaj pune i thone, vari lesht.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 9. #9
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

  Pr: U nisn kmb pr n Bruksel

  .....nuk ju ka faj Brukseli, le te shkojn tek parlamenti i kosoves sepse problemi qendron aty dhe jo dikund tjeter.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •