Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Emigrim ne Dubai

  Pershendetje. Desha te bej nje pyetje lidhur me emigrimin ne Dubai. A egziston mundesia per te emigruar ne Dubai dhe cfare kushtesh duhet te plotesohen dhe ku mund te mar informacionin e sakte? Faleminderit

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Emigrim ne Dubai

  Citim Postuar mė parė nga gjoni sula Lexo Postimin
  Pershendetje. Desha te bej nje pyetje lidhur me emigrimin ne Dubai. A egziston mundesia per te emigruar ne Dubai dhe cfare kushtesh duhet te plotesohen dhe ku mund te mar informacionin e sakte? Faleminderit
  Dubai nuk ka zyra emigrimi. E vetmja menyre per te vajtur dhe punuar ne Dubai eshte gjetja e nje sponsori i cili njekohesisht eshte dhe punedhenesi yt. Shiko kete faqen e internetit se ndoshta te hyn ne pune per te aplikuar per ndonje vend pune www.bayt.com
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar angmokio pėr postimin:

  gjoni sula (27-04-2014)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Emigrim ne Dubai

  The United Arab Emirates has witnessed one of the most remarkable changes in the history of any country. From a distant lost in time some place in the Arabian inlet to being called as one of the main 3 places to work, in the world. Need to pay someone to write my assignment uk

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •