Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Top Channel sjell rrfimet e grave t dhunuara n Kosov(Video)
  Mbi 10 mij shqiptar t vrar, mijra t zhdukur, rreth 20 mij gra t prdhunuara, mbi 1 milion shqiptar t shpngulur nga shtpit e tyre. Ky sht bilanci i makineris s hekurt t Milosheviit mbi shqiptart e Kosovs, gjat lufts s fundit.

  Por, edhe sot, 15 vjet pas lirimit, Kosova mbetet nj dosje e madhe e krimit t pandshkuar. Nj nga plagt m t rnda t ksaj lufte mbeten viktimat e gjalla t prdhunimit nga ushtria serbe. Sot, kujtimet e tyre jan m t gjalla se vet plagt e prdhunimit. Lufta pr to nuk ka mbaruar. Exclusive sjell vetm disa nga dshmit e rralla t grave dhe vajzave t dhunuara gjat lufts.

  Dshmit e tyre nuk u prdorn sa duhet, as n proceset gjyqsore ndaj ish-udhheqsve t Jugosllavis, madje edhe u asgjsuan nga misioni i UNMIK-ut!

  Sot, m 20:05, krimi i padnuar q flet, pjesa e par, n Exclusive n Top Channel.


 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Top Channel sjell rrfimet e grave t dhunuara n Kosov(Video)

  Ta shikonte Bamiri me Zdravkon bashke, mire do te ishte. Tia ofronte si qershi mbi torte kete emisionin pas gjithe asaj pritje. Do ekzaltohej me artin me te suksesshem te bashkekombesve te tij. Ne artin e krimit po qe jane te paret serbet.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •