Emri:  180101.jpg

Shikime: 188

Madhėsia:  14.2 KB


Objekti misterioz nė qiell, askush nuk e shpjegon dot cfarė ėshtė- FOTOObjekti misterioz nė qiell, askush nuk e shpjegon dot cfarė ėshtė- FOTOLONDER-Ekspertėt e motit dhe rrufeve nė Britaninė e Madhe kanė mbetur tė habitur nga njė unazė e zezė e cila u shfaq nė qiell mbi Leamington Spa tė premten nė mbrėmje.

Tė gjitha dyshimet flasin pėr njė UFO, por askush nuk e pohon plotėsisht.

Nxėnėsja Georgina Heap ishte duke luajtur tenis me nėnėn e saj Jo Heap, ku panė mbi kėshtjellėn Warwick njė unazė misterioze tė zezė. Ajo e fotografoi rrethin e zi me telefonin e saj, por deri mė tani, askush nuk mund tė shpjegojė origjinėn e unazės sė ēuditshme.

Fenomeni nuk ka zgjatur mė shumė se 3 minuta, dhe mė pas ėshtė zhdukur. Autoritet thanė se nė atė kohė nuk ėshtė raportuar asnjė rast zjarri nė atė zonė, duke hedhur poshtė zėrat se ajo mund tė ketė qenė njė re tymi.
Po kėshtu janė hedhur poshtė zėrat se pėr kėtė mund tė ishte shkak moti.

http://www.balkanweb.com/metropol/26...to-183181.html