Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  iPad č disabilitato

  si mund te c'bllokoj nje ipad, iPad č disabilitato.

  Mundem qe ta kthej ne factory settings, pa e lidhur fare me kompjuterin _?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: iPad č disabilitato

  a mundesh ne shqip ta tregosh problemin, disabilitato? qfar bllokimi ke, ku ngec qfar sheh ne iPad etj. factory settings mundesh duke shku seetings-general-reset dhe klick erase all content and settings. kuptohet qdo gje fshihet brenda tij dhe sistemi kthehet ne gjendje fillestare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga autotune : 14-04-2014 mė 07:04

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: iPad č disabilitato

  po nuk e hap me dot fare.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: iPad č disabilitato

  Citim Postuar mė parė nga autotune Lexo Postimin
  a mundesh ne shqip ta tregosh problemin, disabilitato? qfar bllokimi ke, ku ngec qfar sheh ne iPad etj. factory settings mundesh duke shku seetings-general-reset dhe klick erase all content and settings. kuptohet qdo gje fshihet brenda tij dhe sistemi kthehet ne gjendje fillestare.
  po nuk e hap me dot fare.

 5. #5
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: iPad č disabilitato

  @hdmi , ndiq kete ketu: http://www.iclucca2.gov.it/old/wp-co...SABILITATO.pdf
  Kujdes: Nese ndjek rrugen me siper te gjitha te dhenat audio/video/foto/dokumente personale etj do te fshihen! Pra IPadi do te kthehet ne gjendjen fillestare.
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: iPad č disabilitato

  Citim Postuar mė parė nga francovice Lexo Postimin
  @hdmi , ndiq kete ketu: http://www.iclucca2.gov.it/old/wp-co...SABILITATO.pdf
  Kujdes: Nese ndjek rrugen me siper te gjitha te dhenat audio/video/foto/dokumente personale etj do te fshihen! Pra IPadi do te kthehet ne gjendjen fillestare.
  ska problem, le te fshihen...vetem te hapet prape si ipad.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: iPad č disabilitato

  Unė nuk e di se si e kuptove qė iPad-i juaj ėshtė i ēaktivizuar. Nėse nuk doni tė lidhni iPad tuaj me iTunes tuaj, mund t'ju duhet tė rinisni pajisjen tuaj. Punon nė tė gjitha modelet e iPad. Nėse e keni sinkronizuar Apple iPad nė kompjuterin tuaj, gjėrat nuk janė aq tė kėqija sa mendoni. Nėse tjetri takon iPad-in e sinkronizuar tė pėrdorur tė iTunes, mund tė vendosni iPad-in tuaj pa humbje tė tė dhėnave nėpėrmjet iTunes.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga JohnBerman : 25-01-2019 mė 01:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •