Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2014
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Mesohu te kodosh vetem 1 ore ne dite

  Pershendetje,

  Tani me eshte online shkolla e pare e kodimit online www.unejamkoder.com
  Gjithe ju qe doni te mesoni te kodoni, te ndertoni webfaqe, lojra ne Java, mesoni HTML etj tani duke ndare vetes nje ore ne dite ju mund te mesoni kodimin ne shkollen e pare online www.unejamkoder.com

  Ndiqni videon per me teper rreth kodimit.  Ju mirepresim

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mesohu te kodosh vetem 1 ore ne dite

  ore kot te pyes, profesioni im eshte Kovaē cfare me duhet mua kodimi. i uruar programimi eshte talent dhe kryesisht njerezit qe merren me gjuhet e ndryshme te programimit e kane pasion dhe jo mesim masiv. prandaj mos trego gjera te pabesueshme qe do besh dike programues online. kam dyshimet e mia qe edhe ti qe ben reklamen te kesh njohuri mbi java, orakull, etc
  mos e ka hilen mbrapa peshkimi?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2014
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mesohu te kodosh vetem 1 ore ne dite

  Pershendetje,

  Ne nuk imagjinojm gjera por i bejm realitet, askush nuk lind me profesion por meson edhe ne i mesojm te rinjet te kodojn andaj mos gjyko pa menduar gjate por regjistrohu ne kete shkolle shihi gjerat pastaj eja ketu e komento.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2014
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndėrto njė WEBSITE prej fillimit nė mbarim

  Nė kėtė klasė do tė mėsojmė si ta ndėrtojmė njė website prej fillimit deri nė fund. Do tė perdorim HTML, CSS dhe Javascript pėr ta ndėrtu websajtin tonė.

  Regjistrohu ne shkollen online te kodimit www.unejamkoder.com


  http://online.unejamkoder.com/v2/web...6c73fe520d53ce

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •