Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Ankohu po Deshe

  Fotot qe do ju sjell jane vetem per ēunat e forumit. Asnje, por asnje Femer ska te drejte ti komentoje dhimbjet tona.
  bon vaki e talleni mjere ju cfare do nxjerr per ju pastaj.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Ankohu po Deshe

  Kete foton e kam idhullin e tere fotove qe so ju sjell, ketu emancipimi ka marre keq.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Ankohu po Deshe

  "............"
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Ankohu po Deshe

  Citim Postuar mė parė nga NIKOLA TESLA Lexo Postimin
  Kete foton e kam idhullin e tere fotove qe so ju sjell, ketu emancipimi ka marre keq.
  mire qe me keqtrajton po me paska nxjerre dhe foton ne publik ime shoqe
  JO SEKS PARA MARTESE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •