Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  196
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Unhappy Ju lutem me ndihmoni per nje adrese!

  Nje shoqe e vjeter e femijerise ka ndryshuar qytet . E kerkova sa me shume ne arkiva listash nga zyra te urbanistikes (por hic) dhe nje miku im me sjell vetem kaq te dhena: (po perfshi edhe ato qe di vet un)


  Elsa Brahim Hoxha, Adresa aktuale: Tirane, Gj.Civile: Single, Nr.Ban.: 1 /21/19

  Kjo e fundit qe eshte me shkrim Bold (te trashe) esht pikerisht pika qe me dergon te adresa e nuk di ta kuptoj, a eshte numer i Bandes se regjistrave apo directive e qarte... ideja eshte se nuk ja dija emrin e te atit dhe (nese) une di qe jeton ne Kamez,Tirane-vetem do doja ta merrja vesh a esht po ajo Elsa qe ende njoh apo gaboj. Nese eshte ajo (dmth nese me sqaroni vllezer shqiptare ate numer Ban. Thyesor e nese adresa me behet e dukshme ne postime fale benevolences suaj), JU SHPREH FALENDERIMET E MIA ME TE SINQERTA DHE DO JU JEM MIRENJOHES!

  Kam plot shprese ne ju...

  Ju pershendes respektivisht ne ankth!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2014
  Postime
  84
  Faleminderit
  3
  14 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Ju lutem me ndihmoni per nje adrese!

  Drejtohu ne nje bashki per tu orientuar sepse ata posedojne Gj.civile.
  Dhe une bera nje kerkim,por adresa me dilte vetem Tirane.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Miri.D pėr postimin:

  aspira (03-04-2014)

 4. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Ju lutem me ndihmoni per nje adrese!

  Provoje nė facebook .. ose .. te njerėz tė humbur !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 5. #4
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Ju lutem me ndihmoni per nje adrese!

  Ose te "me zemer te hapur" ?
  Cdo gje eshte relative...

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Ju lutem me ndihmoni per nje adrese!

  E di qe jam gabim ketu dhe per te evituar hapjen e nje teme te re desha NDIHME nese ndonje ka ndonje ide:
  Dua te printoj nje liber me permasa 14x20cm rreth 180 faqe (varet se sa do te dalin nga perkthimi). Doja te dija se sa mund te me kushtoje printimi i nje libri dhe nese varet nga sasia qe duhet te printoj. Sigurisht kopertina duhet te kete nje cmim me vete. Nese ndonje profesionist apo ndonje qe eshte ne korrent te ketyre puneve me jep ndonje ide do t'ja dija per nder.

  p.s. libri nuk ka figura apo fotografi
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •