Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 61
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?


  Albumin e ri tifozat e ketij zhanri muzikor ju vihet deri me 12.06.2015 per degjim!
  https://soundcloud.com/mascotlabelgr...lues-1/s-xjwqL
  Koha ime per sot mbaroi.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?
  Hey hey, my my
  Rock and roll can never die
  My my, hey hey
  Rock and roll is here to stay

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  martini1984 (08-06-2015)

 4. #43
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Citim Postuar mė parė nga busavata Lexo Postimin


  Hey hey, my my
  Rock and roll can never die
  My my, hey hey
  Rock and roll is here to stay


  Am 28 August scheint der NEU ALBUM...
  BAD MAGIC.
  Laku noc.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  busavata (06-10-2015)

 6. #44
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Naten e mire per sot

  100% 10-te
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  busavata (06-10-2015)

 8. #45
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Ne ROCK shperthehet dhe jo ben selfie...

  Nuk ke kohe per media qe jane TOTALISHT ne KRIZE si keto PLEHRAT e mamidhjerit,ku protestohet per tesera partiake dhe vende pune me miq!
  Naten e mire!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 9. #46
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Me ka pyetur nje person dikur dhe diku.
  Cfar mendon?
  Ne muzik apo ROCK(sjam muzikant) shperthen eger(kupto PASION) ndryshe je i vdekur,ose gjej profesion apo zanat tjeter.

  Paska perparuar per The King.
  GREATE.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. #47
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Ja perse nga ato sepsete pse?

  CNE??????????????????????????
  PSE!!!!!!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 11. #48
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Te gjitha GRUPET......MADHESHTORE te PROTESTES(quhet ROCK) kane krijuar....

  Po ti SHIKOSH,lere me ti degjosh!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 12. #49
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Satani ne FJALE....

  Diku e emertojne....festival,moral apo trojor.
  GREATE.
  Gezuar vitin e ri!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 13. #50
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  pershendetje Martini edhe Serafimi .. 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  martini1984 (27-12-2015)

 15. #51
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Miredita Busavata.

  METAL is the TRUE GENRE of Music......te tjerat jane te perkoheshme si puna modes!
  Martini.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 16. #52
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  HAIL from ALBANIA.

  YEP.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 17. #53
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  HISTORITE jane BERE pastaj shkruajtur....

  Dhe jo import ne troje.
  RESPEKT.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 18. #54
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Relax

  Do maroje!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  busavata (01-02-2016)

 20. #55
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Tashti do kqyr do dokumentare ose gjume...

  Naten mer.....
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 21. #56
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Arrow Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Nuk kisha degjuar qe ka dhe trilogji ne Rock...

  Sentence death funeral F.U.C.K.I.N.G.....ROCK
  Naten peoples.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 22. #57
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?


 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar busavata pėr postimin:

  martini1984 (09-02-2016)

 24. #58
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Für Busavata....

  Joey DeMaio: Du siehst heiß aus, Baby, aber wenn dein Freund Manowar-Fan ist, fi**e ich dich nicht – denn er ist mein ‘Brother Of Metal’!“
  PS: kush te detyron te shkosh me zor ne koncert???
  FAZIT: Der Party-Faktor: das Berliner Tempodro kann man von einer Bombenstimmung sprechen: Der Innenraum platzte aus allen Nähten, in den vorderen Reihen flogen durchgehend die Haare und auf den Rängen tanzten und grölten die Fans mit. Eine Band wie Manowar vereint Generationen und bringt unterschiedlichste Menschen auf den kleinsten (oder größten?) gemeinsamen Nenner: Heavy Metal. Danke dafür, Manowar!
  DANKE SEHR........naten!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  busavata (10-02-2016)

 26. #59
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Miku do mungoje por nje i afermi i tij do jete ATY...

  Por.....LIVE.
  Kqyrni AVATARIN TIM.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 27. #60
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Grupi ne fjale ka bere tre albume,qe jane te TREJA SEBASHKU KRYEVEPRA.Te influencuar nga Dream Theater <BANDA> ne fjale ka arritur KREATIVITETIN ne ZENITH.

  Progresive Metal me nje VOCALIST GRANDIOS .....Ross Geninngs.
  Dhe disa kane FAT qe do e shikojne dhe degjojne LIVE.
  martini 1984.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga martini1984 : 04-05-2016 mė 12:54
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •