Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Ndihm pr dokumentacionin e nevojshm pr t hyr n Kosov ?

  Dua t bj nj udhtim me familjen time pr n Prishtin dhe do t doja t dija se far letrash m duhen !

  1-) A duhet pasaport apo mund t kaloj me kart id ?

  2-) Po fmijt a kan nevoj pr pasaport apo mund t kalojn me kart id ?

  3-) far dokumentacioni makine m duhet prve atyre q un prdor normalisht n Shqipri ?

  p.s jasht teme

  4-) A mund t m rekomandoni nj restorant t mir familjar n Prishtin dhe do t doja t dija se sa mund t m kushtoj nj drek x 6 persona ?

  Faleminderit !
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 12 postime

  Pr: Ndihm pr dokumentacionin e nevojshm pr t hyr n Kosov ?

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Dua t bj nj udhtim me familjen time pr n Prishtin dhe do t doja t dija se far letrash m duhen !

  1-) A duhet pasaport apo mund t kaloj me kart id ?

  2-) Po fmijt a kan nevoj pr pasaport apo mund t kalojn me kart id ?

  3-) far dokumentacioni makine m duhet prve atyre q un prdor normalisht n Shqipri ?

  p.s jasht teme

  4-) A mund t m rekomandoni nj restorant t mir familjar n Prishtin dhe do t doja t dija se sa mund t m kushtoj nj drek x 6 persona ?

  Faleminderit !
  Mire se vjen Wordless:
  Une po te perxhixhem pjesrisht sepse nuk e di a mund ta kalosh kufirin pa passaporte. Per makinen, nese ju nuk jeni pronar i makines ater duhet ta keni nje dokument autorizues.
  Rings – Restaurant – Sheshi Nene Terez Prishtine, vizitoje kete sepse dot kaloni shume bukur, cmimet jan t'mira...
  Ndryshuar pr her t fundit nga roni_s : 16-03-2014 m 18:56
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime n 73 postime

  Pr: Ndihm pr dokumentacionin e nevojshm pr t hyr n Kosov ?

  Makinen nqs e ke me targa te huaja nje siguracion do presesh diku te 45 a 50 euro , e nqs e ke me targa shqiptare ok!
  Vec pasaportat duhen,edhe asgje tjeter!
  Rruge te mbare.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •