Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 42 prej 42
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e The_Capital
  Antarsuar
  09-12-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  27
  Postime
  1,419
  Faleminderit
  24
  10 falenderime n 8 postime

  Pr: Arabt, Serbis qindra miliona, n Kosov bhen qytetar nderi

  Po j'u kujtoj arabeve para se te vin ne Kosove dhe te investojn se s'i qytetar i kesaj krahine qe jam, para se ata te investojn te me i dhurojn mua se paku sa per fillim 100.000 euro, per ndryshe le te mbledhin b*then dhe te ikin ne Arabi, qaq!
  Burri 1 X flet !

 2. #42
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Arabt, Serbis qindra miliona, n Kosov bhen qytetar nderi

  Republika Isalmike e Kosovs nuk ka nevoj pr biznesmen, ajo ka nevoj pr xhamia dhe hurma Arabie !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •