Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Jasmena
  Anėtarėsuar
  08-03-2014
  Postime
  26

  Smile Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror
  Nuk e dija qe Jon Tarifa ekzistonte.E zbulova vetem ne Top Select dhe tani eshte kthyer ne idhullin tim.
  Do ju sygjeroja te degjonit muziken e tij,sepse eshte vertet unik dhe origjinal.
  Cdo dite shoh qarte e me qarte dhe vuaj thelle e me thelle!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  sa e ka tarifen ky jon tarifa?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Jasmena
  Anėtarėsuar
  08-03-2014
  Postime
  26

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  Sm'e ka shkuar ndermend ta pyes.
  Cdo dite shoh qarte e me qarte dhe vuaj thelle e me thelle!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  pyete per forumin,

  e njef apo jo?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Jasmena
  Anėtarėsuar
  08-03-2014
  Postime
  26

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  po patjeter do e pyes.
  Cdo dite shoh qarte e me qarte dhe vuaj thelle e me thelle!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  ka noj kushurire te mire di gjo?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Jasmena
  Anėtarėsuar
  08-03-2014
  Postime
  26

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  per kete s'te ndihmoj dot.pyete vet me mire
  Cdo dite shoh qarte e me qarte dhe vuaj thelle e me thelle!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror

  amon me ndihmo se vdicem,

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: Jon Tarifa-Kengetari shqiptar ne tregun boteror


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •