Reperi Cynaide n emisionin “Express” t KTV-s ka publikuar kngn m t re q e ka realizuar n bashkpunim me kngtaren gjakovare, Vesa Smolica.

Ushtarin Tem” titullohet knga q sht punuar nga Tony Fadd.
Skenarin e videos e ka shkruar vet Cynaide, kurse videon e realizoi EMF Creative.

http://www.koha.net/?id=28&l=2225
Bravo!

Keshtu kritikohet politika permes repit, jo si Gold AG me fyerje, shpifje dhe fetarizem islamik...