Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 27
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2014
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  5
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Nese dikush te ofendon , si mendoni :
  te largohesh pa i kushtuar rendesi se mendoni se nuk ja vlen ?
  Apo te vazhdoni te debatoni me te se se duroni dot fyerjen ????
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arviola : 05-03-2014 mė 16:17 Arsyeja: Me duket me e drejte

 2. #2
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Na thuaj c'moshe ke mandej vijm cdo njeri me nga nje ide ? :P

 3. #3
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,685
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Jepi mendim vajzes o lexues,c'rendesi ka mosha perderisa flitet per ofendim


  per veten time do zgjidhja te paren...per te vetmen arsye sepse njerzit qe ofendojn jan vet te ofenduarit...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. #4
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Jepi mendim vajzes o lexues,c'rendesi ka mosha perderisa flitet per ofendim


  per veten time do zgjidhja te paren...per te vetmen arsye sepse njerzit qe ofendojn jan vet te ofenduarit...
  I paska ndrru pershkrimin temes, kur shenova une behej fjale krejt per tjeter qka

 5. #5
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,685
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  I paska ndrru pershkrimin temes, kur shenova une behej fjale krejt per tjeter qka
  ahaaaaaaa,,,,...

  hesap...pishmanlleku ketu :P

  nejse
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #6
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  ahaaaaaaa,,,,...

  hesap...pishmanlleku ketu :P

  nejse
  Eh njashtu pra |( te pershendes )

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lexuesi_ pėr postimin:

  tetovarja87 (06-03-2014)

 8. #7
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pa titull :p

  varet nga rrethanat..nese duhet te vazhdoj komunikimin per hir te dickaje te rendesishme, i bej te qarte bashkebiseduesit qe menyra e komunikimit qe eshte duke perdorur ne ate moment nuk me pelqen... ndersa nese komunikimi nis thjesht nga nje deshire e perbashket fillestare por qe me pas shnderrohet ne ofendime, ose tjetri me drejtohet vetem per te me provokuar, thjesht largohem, per arsye se nuk shoh asgje te mire ne vazhdimin e bisedes...s'me ben te ndihem mire, dhe nga ofendimet asnje nuk ka mesuar ndonje gje te re deri me sot.

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Citim Postuar mė parė nga Arviola Lexo Postimin
  Nese dikush te ofendon , si mendoni :
  te largohesh pa i kushtuar rendesi se mendoni se nuk ja vlen ?
  Apo te vazhdoni te debatoni me te se se duroni dot fyerjen ????
  Varet cfare marredhenie ke me kete person. Sa te afert jeni. Cave as nuk ja vlen t'ua zgjasesh. Nga pervoja kam kuptuar se njerezit qe te ofendojne si t'i sqarosh si mos t'i sqarosh nuk do te ndryshojne mendim per ty. As nuk kane per te kerkuar falje se ne mendjen e tyre egoiste kujtojne se jane ata "viktima" jo ti, por mbase te ndihmon ty ta nxjerresh "dufin" nga vetja .
  Feelings change - memories don't.

 10. #9
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Futja me grusht
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Pa titull :p

  Jam i sigurt qe pyetjen e ka bere nje person qe ofendon vete dhe do te hiqet shenjtor....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 12. #11
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Po mvaret kush te ofendon,pse te ofendon dhe sa here te lendon me ofendimet e tij/saj.
  Po pos prinderve kushdo qe te jet falja d'y here te 3 here kerko arsyen(pse) dhe largoju,injoroje
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po mvaret kush te ofendon,pse te ofendon dhe sa here te lendon me ofendimet e tij/saj.
  Po pos prinderve kushdo qe te jet falja d'y here te 3 here kerko arsyen(pse) dhe largoju,injoroje
  Ke dhene pergjigje edhe per mua...Pra,i bashkangjitem mendimeve te tua ne kete pyetje.Porse pa harruar te't pershendes.Pershendetje Xheni(xhenij je nga ana ime)..

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Citim Postuar mė parė nga Arviola Lexo Postimin
  Nese dikush te ofendon , si mendoni :
  te largohesh pa i kushtuar rendesi se mendoni se nuk ja vlen ?
  Apo te vazhdoni te debatoni me te se se duroni dot fyerjen ????

  njerzit e dobet hakmerren

  njerzit e forte falin

  njerzit e mencur injorojne

  zgjidh kush te pershtatet ty dhe apliko

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Varet kush ofendon. Nese eshte askushi per mua e injoroj krejt. Nese eshte nje person me te cilen kam ngrene e pire, nuk ja le pa ja vene ne dukje para se te largohem. Per te hakmarrur as behet fjale. Karma e ben mire punen e saj.
  Feelings change - memories don't.

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  zot na ruaj.....kush te ben moral....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 17. #16
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Varet nga momenti dhe me ke do jem por ska mendim se cfare do mendimi te jap tani nuk vlen
  ka ofendime qe sja vlen te debatosh se ke lidhje ......... qe sdo te prishesh
  por ka edhe ofendime qe ndonjehere nuk ben mbrapa dhe ka pat raste ka vajte deri ne zenie

  pra asnje seshte engjell
  Partizoni

 18. #17
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61
  Faleminderit
  11
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Nese ndodh dicka e tille me siguri do isha ironike pa shume fjale dhe patjeter do i hapja rrugen dy koresi pasi tipat e tille kan edhe ngarkes vetem nje nuk i ze

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e Jeto_Jeten
  Anėtarėsuar
  05-11-2002
  Vendndodhja
  "20 mije lega nen det" ...duke eksploruar...
  Postime
  345
  Faleminderit
  9
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  gjuj me pirun e pjata.....mu si krieministri i vendit . mfal u ngatarrova, kjo ndodh pasi e ofendoj dike
  He who learns but does not think, is lost! He who thinks but does not learn is in great danger.

 20. #19
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Nese esht gjalle pas 2 minutash.... Vetem i buzeqesh dhimbshem....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  snero s'te dija kaq t'eger.
  Une me thene te drejten i injoroj se e kuptoj qe nuk e kane me mua personalisht, por aq dine aq bejne.
  Feelings change - memories don't.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •