Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Miushe....

  Per fat te keq, nuk jam tolerant me ate qe se meriton....

  Nuk po hy ne detaje, por ne vitin 2000, nje person qe kisha shume besim tha dicka ne nje moment te caktuar qe me ka kthy boten permbys....
  Nuk kam reagu fare per momentin, sepse m'esht duk shum i vockel dhe ne njefare menyre mu dhimbs..., biles bera sikur s'me beri pershtypje ajo qe nxorri nga goja/shpirti... por nga brenda meje kishte shperthy vullkan...

  Ka qene obiektivi im per pothuaj 10 vite me rradhe.
  I shkaterrova perandorine e tij, perfundimisht nuk mund te ribehet... por duke mbajtur "miqesine" tone te "paster"...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  18-06-2014
  Postime
  16
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Miushe....

  Per fat te keq, nuk jam tolerant me ate qe se meriton....

  Nuk po hy ne detaje, por ne vitin 2000, nje person qe kisha shume besim tha dicka ne nje moment te caktuar qe me ka kthy boten permbys....
  Nuk kam reagu fare per momentin, sepse m'esht duk shum i vockel dhe ne njefare menyre mu dhimbs..., biles bera sikur s'me beri pershtypje ajo qe nxorri nga goja/shpirti... por nga brenda meje kishte shperthy vullkan...

  Ka qene obiektivi im per pothuaj 10 vite me rradhe.
  I shkaterrova perandorine e tij, perfundimisht nuk mund te ribehet... por duke mbajtur "miqesine" tone te "paster"...
  Nje KOPUK qe e kishte gruan sterile bamiresoi nje baby.
  I cova une qumshtin(qe te rritej i shendoshe) me fature natyrisht...se ska falas.
  Dhe me tha me vone: e ka fajin lala jot.
  Cfar ti besh...

 3. #23
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,226
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Varet nga momenti

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,865
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  ...i them faleminderit ... e gjec nga Perendia dhe e harroj pr jete!

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2014
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Varet kush te ofendon dhe si te ofendon !

 6. #26
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Thjeshtė fare.. njė MP te Darius dhe e zgjidh ai tak fak
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 7. #27
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  ^

  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •