Close

Rezultati i Sondazhit: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

Votues
10. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Njė mandat

  2 20.00%
 • Dy mandate

  3 30.00%
 • Tre mandate

  5 50.00%
 • Nuk do ta pėrfundojė mandatin e parė

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Thotė populli : "Fshati qė duket nuk do kallauz"

  Unė them 3, pse jo dhe 4 !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. #2
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Po per ty mbase dhe behet monarki Shqiperia dhe shpallet Ed Rama mbret,pse jo...dhe Perandor !!!


 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  opo t'i kemi mirė me shėndet politikanėt pa hallet e popullit nuk janė problem Ti BlooD sa mandate i jep kėsaj Qeverrije, se njėrin thuajse e sosi me breēka nėpėr kėmbė ?
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Nėse Shqipėria nuk futet nė BE, Ramėn do e marin me shqelma kjo ėshtė e sigurtė..
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •