Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e IllyrianPatriot
    Anėtarėsuar
    27-06-2010
    Postime
    1,027

    Emisioni i pare Shqip , ne nje kanal prestigjoz grek !!!

    Keto jane sinjale te nje kthimi te politikes midis Shqiperise edhe Greqise . Duket se ka nje tentim te sinqert , per te patur marredhenje te mira midis greqise edhe shqiperise . Kjo do ishte ne interes te perbashket .

    Nuk ka dicka me te mire per nje rajon se sa shtete qe kan bashkepunim me njera tjetren . Nga ana ekonomike , sociale etc. !

    Une kam jetuar 18 vjet ne greqi , sic mund ta dine disa . Edhe ky emision qe e pashe rastesisht ishte nje suprize per mua , se deri 3 vjet me para qe jetoja ne greqi ishte e pa imagjinueshme per mua .

    Natyrisht , ekzistojne probleme , edhe kurre nuk duhet te jemi naiv , sidomos me greket . Por nje marredhenje e sinqert , gjithmone duke pasur rezerva edhe mekanizma mbrojtje , do ti silte perfitime per te dyja palet .



  2. #2

    Pėr: Emisioni i pare Shqip , ne nje kanal prestigjoz grek !!!

    E ku ka greku kanale prestigjioze pash zotin. Kanalet televizive greke te bejne per te qare. Programet me mediokre dhe me te dobta jane ato qe kam pare ne kanalet greke.

  3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

    xfiles (28-02-2014)

  4. #3
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Emisioni i pare Shqip , ne nje kanal prestigjoz grek !!!

    Darius ka tė drejtė !

    Por gjithsesi, media tė mira apo tė kėqia mjafton qė Shqipėtarė tė fusin kėmbėt nė mediat Greke dhe tė mos japin atė qė dikton politika Greke, por realitetin e vėndit tonė. Nuk do ishte keq qė tė prekej edhe ēėshtja ēame
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  5. #4
    Peace and love
    Anėtarėsuar
    16-06-2006
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    1,897

    Pėr: Emisioni i pare Shqip , ne nje kanal prestigjoz grek !!!

    Ku i paskan gjetur keta dy guake qe duket sikur kane dhjere ne breke...

  6. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-02-2014
    Postime
    9

    Pėr: Emisioni i pare Shqip , ne nje kanal prestigjoz grek !!!

    qa eshte ajo muzike ,,,, qe me ngjan si muzike afrikes saharjane shqiperija nuk eshte ne afrike e kam fjalen per muziken hapse te emisjonit sa per grekun duhet ti rrespektojm por kurre ti besojme grek dhe sinqeriteti nuk e njohin njeri tjetrin pas kesaj diqka fshihet
    songo songo

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •