Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Mobile Word Congress 2014.

  Samsung prezanton Samsung Galaxy S V


  Emri: samsung-galaxy-s5-mwc-2014-17_610x458.jpg

Shikime: 1530

Madhėsia: 34.6 KB


  Permban sensor per matjen e rrahjeve te zemres,sensor per njohjen e gishtit (fingerprint sensor),eshte rezistent ndaj ujit,kamera me te mire dhe ka nje jetegjatesi me te zgjatur te baterise.
  Pritet te dali ne treg per masat ne Prill (11) ne me shume sesa 150 shtete.

  http://reviews.cnet.com/samsung-galaxy-s5/

  Modelet e reja te Samsung Galaxy Gear.

  Emri: samsung-gear-fit-mwc-2014-5_610x458.jpg

Shikime: 937

Madhėsia: 24.8 KB

  Ka aftesi te masi rrahjet e zemres dhe te gjurmoje telefonin kur nuk e gjen se ku eshte.

  http://reviews.cnet.com/samsung-gear-fit/

  Nokia me nje telefon Android, Nokia X,Nokia X+ dhe XL

  Emri: 012Nokia_X_35835134_MWC2014_610x407.jpg

Shikime: 1002

Madhėsia: 46.0 KB

  (ne te majte Nokia X dhe ne te djathte XL)


  http://reviews.cnet.com/nokia-x/

 2. #2
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Mobile Word Congress 2014.

  Geeksphone Blackphone; Nje telefon i cili nuk pergjohet nga NSA ?

  Emri: DSC03240_620x540_610x531.jpg

Shikime: 880

Madhėsia: 28.1 KB

  Blackphone i krijuar nga kompania Zviceriane Geeksphone synon te mos gjurmohet nga NSA pas skandalit qe doli pasi Edward Snowden ...tralala..

  Do te kushtoje $ 630 ,dhe do dali ne treg kete verė.

  http://reviews.cnet.com/cell-phones/...-35835123.html

  Sony prezanton Xperia Z2.

  Emri: sony-xperia-z2-mwc-2014_610x458.jpg

Shikime: 724

Madhėsia: 64.0 KB

  Pritet te dale ne treg ne fund te Marsit per nje cmim afer 500 £.

  :'(

  http://reviews.cnet.com/cell-phones/...-35835120.html

  HTC prezanton HTC Desire 816

  Emri: HTC_Desire_816-013_35835286_610x405.jpg

Shikime: 822

Madhėsia: 27.2 KB

  Pritet te dali ne treg ne Mars.

  http://reviews.cnet.com/cell-phones/...-35835286.html

 3. #3
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Mobile Word Congress 2014.

  Sony Xperia M2

  Emri: xperia-m2-45.jpg

Shikime: 4263

Madhėsia: 66.8 KB

  Android me pak i kushtueshem,nuk eshte rezistent ndaj ujit, ka nje procesor 1.2 Ghz Quad Core dhe kamera 8 MegaPixel.

  http://reviews.cnet.com/2300-13970_7-10019659-4.html

  HTC Desire 610

  Emri: Now-HTC-Annoounces-Desire-610-and-Desire-300.jpg

Shikime: 738

Madhėsia: 41.0 KB

  http://reviews.cnet.com/2300-13970_7-10019673-2.html

  LG G Pro 2

  Emri: IMG_4836-640x426.jpg

Shikime: 687

Madhėsia: 40.7 KB

  http://reviews.cnet.com/smartphones/...-35835017.html

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

 5. #5
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

 6. #6

 7. #7
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

 8. #8
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,499
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •