Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
  1. #21

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Qe sherbimi sekret grek e serb ka bere gallate ne token tone, ajo gje dihet. Po mesa duket paska filluar dhe sherbimi sekret turk te fuska hundet dhe te perzjeje ujrat me keq. E ndezen Bosnjen myslimane, po ndezin Maqedonine e Kosoven, duan te ndezin dhe Shqiperine. Nuk na u ndane keta kerma per qindra vjet. Prape duan te lozin kumar me emrin shqiptar e token e shqiptarit. Fare e ndyre Azie qe nuk po do te shuhet.

  2. #22
    I regjistruar diku … Maska e Le dévoué
    Anëtarësuar
    20-08-2012
    Postime
    2,185

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    C'lidhje ka Turqia me problemet tona kufitare ?


    Ata jan ne krize, leri rehat
    … ///

  3. #23

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Je gje turk ti qe kerceve perpjet sa degjove emrin Turqi?

    Apo do ndysh cdo teme me pranine tende?

  4. #24
    I regjistruar diku … Maska e Le dévoué
    Anëtarësuar
    20-08-2012
    Postime
    2,185

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Je gje turk ti qe kerceve perpjet sa degjove emrin Turqi?

    Apo do ndysh cdo teme me pranine tende?
    Jo vallahi s'kam as edhe me te voglen lidhje me turqit, thjesht me bere kurioz me agjentet turq, qe qenkan perzier ne Kosove, Maqedoni e tani edhe ne Shqiperi,.. kjo diçka e re ! Per greket the qe s'ka dokumente, s'ka fakte, prandaj jan budalleqe qe nuk i'a vlen te debatohet. E duke e marr parasysh qe t'i flet drejt dhe me fakte , me interesoj te di me shume rreth ketyre "mongelve" te ardhur nga azia, m'fal : farë e ndyer nga azia desha te them.
    … ///

  5. #25

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Une ne fakt bera nje supozim duke filluar me togefjaleshin mesa duket (por qe ti meqe nuk di akoma gjuhe shqipe nuk ke si ta kuptosh) qe deri diku eshte llogjik po te shikosh perfshirjen e Turqise ne punet e brendeshme te Kosoves dhe Shqiperise ne vitet e fundit dhe zellin e madh per te ndryshuar historine tone, ndryshuar historine e sundimit otoman dhe natyren e figurave tona historike.


    Pastaj edhe sikur te kisha fakte une, ti je i trashe dhe nuk i kupton dot. Vetem po te dalin nga faqet e kuranit jane te lexueshme per ty.

  6. #26
    I regjistruar diku … Maska e Le dévoué
    Anëtarësuar
    20-08-2012
    Postime
    2,185

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Faqet e Kur'anit jan te padiskutueshme, ti e din tani kete.

    Rishiqimi i historise dhe ndryshimi i historise nuk jan njesoje. E nese te pelqen te gjesh veten si viktime, dhe ta perdoresh kete 'fakt' per te qen sa me larg Turqise me shprese qe te afrohesh me Evropen,.. e genjen veten dhe askend tjeter.
    … ///

  7. #27

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Po or turkoshak po. Se mendjen tek kurani jot e kam une. Java 7 ti dhe kurani jot eshte 8.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e Ceni-1
    Anëtarësuar
    18-10-2012
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    832

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Me fakt Darius kjo te ka lidhje shume me fene, po te shikosh se kush po e financon kete levizje antishqiptare. Nese eshte e vertet kuptohet.
    Si s'ka lidhje me fene e tyre , keta jane puro te krishtere qe kane ide te tilla . Dhe keto jane fakte se kush e mohon identitetin shqipare dhe kunderta .

    P.sh., Dariusi une e citova antarin siper , dhe paragrafi i pare ke per temen !
    Po te kishin qene keta rrebel musliman , ofendimet dhe sharjet nga te krishteret e kishin felliqur forumin , po kesaj here me ide te tilla te kesaj natyre jane te krishtere , dhe reagimi i muslimaneve pa fyreje dhe sharje tregon me se miri dallimin e muslimaneve dhe te krishtereve !
    “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu është Islami” (Ali Imran, 19).

  9. #29

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Ky eshte drejtimi qe do ti japesh ti temes dhe jo ajo cfare tema paraqet aktualisht. Prandaj te terhoqja vemendjen per perfshirjen e fese ketu. Asnje nga ata qe kane postuar ne kete teme nuk njihet per preferenca fetare, madje njihen si jo fetare. Atehere per ke behet komenti jot?

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Darius shume i njeanshem. Nese ne artikull do shkruhej qe financoheshin nga arabet apo turqit nuk do kisht nevoje per konfirmime po direkt do hidhnit sulme fetare. Habitem si nuk ka hyre Albo te japi versionin e "duhur. " Apo i intereson te jete e vertet me duket.
    Feelings change - memories don't.

  11. #31

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Mi@ mos fol ne pergjithesi. Mua nuk me duhet se si hidhen te tjeret. Une nuk dal neper konkluzione pa patur te pakten disa versione te ngjarjes dhe burime te ndryshme. Eshte tjeter gje paraqitja e nje lajmi dhe tjeter gje konfirmimi i tij.

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anëtarësuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Ajo qe me bene pershtypje te fotografia eshte se keta tipat kane dale prapa nje objekti qe duket qarte qe eshte WC dhe meqenese eshte ne pyll nga pas ka nje grope septike qe duket qarte dhe ne foto qe eshte e mbuluar me derrasa.Pra keta jane mbledhur anes gropes ku mblidhen fekalet.Lerini m...terit mos i ngacmoni kot se vjen ere pastaj.
    Ndryshuar për herë të fundit nga shitesi : 26-02-2014 më 20:36
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Citim Postuar më parë nga IllyrianPatriot Lexo Postimin
    5 morra me nje shami ne koke jane ... ! Kote sa po e zmadhoni kete teme .

    Neser edhe une do mbledh nja 10 cuna , do ju ve nje kapuc , do bleje edhe disa rroba ushtarake , edhe do beje nje photo . Edhe u kry ... !

    Per mua fakti qe jan fshehur pas shkurreve nen shami , tregon deshperimin e tyre .
    70% e Vlores votuan HAPUR per kombesine dhe gjuhen Greke

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e shitesi
    Anëtarësuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    ne frymemarrjen time
    Postime
    1,069

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Citim Postuar më parë nga loni-loni Lexo Postimin
    70% e Vlores votuan HAPUR per kombesine dhe gjuhen Greke
    hahahahahahaha ule pak se te pane lol
    Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759

    Për: Krijohen grupet terroriste për çlirimin e Himarës dhe autonominë e VorioEpirit

    Citim Postuar më parë nga shitesi Lexo Postimin
    hahahahahahaha ule pak se te pane lol

    ke te drejte,,,,,,,,,,,,sepse ka patur nga ATA qe thonin nuk jam as shqiptar as Grek,,,,,,,jam nga bregu

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •