Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Pytje per vlerat morale

  1 cfare e bene te moralshem nje njeri
  2 kur ju jeni apo nuk jeni dakort me vlerat
  Morale ne shoqerine ne te cilen jetoni
  3 a ndryshon morali sipas njerezve
  4 sa e moralshme duhet me qen ni femer
  Shqiptare

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pytje per vlerat morale

  Per mua nje person moralisht i pastert eshte ai/ajo qe nuk genjen ,nuk perfiton materialisht duke demtuar te tjeret ,nuk kurveron ,eshte mirenjohes etj
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Pytje per vlerat morale

  Nuk do ketė vlera morale deri sa ekziston egoja ! Fundja e fundit, kujt i duhet morali kur nuk t'a var njeri ?!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2014
  Postime
  29
  Faleminderit
  4
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim

  Pėr: Pytje per vlerat morale

  morali ehste privatesia e cdokujt nese flet per anen morale personale dhe nese njeriu ndjehet mire me ate qe ben pak rendesi ka cmendojn tjeret ose nuk ka vler fare fundja kesaj bote nuk ja gjen kurre cila ehste gabim dhe cila jo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •