Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cili eshte shperblimi final i nje te vdekurit ?

  Shperblimi final i te vdekurit eshte se nuk ka per te vdekur
  Me

 2. #2
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime

  Pėr: Cili eshte shperblimi final i nje te vdekurit ?

  Une besoj ne Zotin i cili ka krijuar njeriun, boten shtazore dhe ate bimore. Zoti i cili ka krijuar token dhe universin ne menyren me perfekte. Besoj qe ekzistenca ime nuk eshte pa qellim, nuk eshte pa arsye. Do te shperblehem per te mirat dhe te keqiat qe kam bere.
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Cili eshte shperblimi final i nje te vdekurit ?

  Shperblimi final i te vdekurit jane shuma e puneve te tij apo funksioni i plote natyral minus veprat ne jete, pra memorje ne natyre dhe vazhdimesi e tij prane jetes pararendese.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •