Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-01-2014
  Postime
  4

  Biznesi ne mediat sociale

  Pershendetje jam studente ne degen inxhinieri informatike. Kam nje detyre kursi me temen "si kane ndikuar mediat sociale ne biznes". Kam kerkuar ne shume faqe shqiptare por spo gjej asnje informacion. Vetem ne njeren eshte ne italisht, qe fatkeqesisht nuk di ta perkthej plotesisht.

  http://atis-shpk.com/come-influenza-...-rete-sociale/

  Mund te me jepni ndonje link tjeter? Ju lutem me ndihmoni.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bella1990 : 30-01-2014 mė 06:29
  Nėse njeriu nuk ndien as kėnaqėsi as dhimbje, as gezim, as hidhėrim, as shpresė… Lėreni tė vdesė…

 2. #2

  Pėr: Biznesi ne mediat sociale

  Citim Postuar mė parė nga Bella1990 Lexo Postimin
  Pershendetje jam studente ne degen inxhinieri informatike. Kam nje detyre kursi me temen "si kane ndikuar mediat sociale ne biznes". Kam kerkuar ne shume faqe shqiptare por spo gjej asnje informacion. Vetem ne njeren eshte ne italisht, qe fatkeqesisht nuk di ta perkthej plotesisht.

  http://atis-shpk.com/come-influenza-...-rete-sociale/

  Mund te me jepni ndonje link tjeter? Ju lutem me ndihmoni.
  Menyra se si mediat sociale kane ndikuar ne biznes eshte e drejtuar drejt reklamimit. Mediat sociale jane motorret e reklamimit modern te diteve to sotme, pa mediat sociale shume produkte do te ngeleshin te panjohur. Ty te duhet nje detyre kursi, fokusohu drejtpersedrejti nga lidhje dhe nidhma qe i bejne mediat sociale produkteve. P.Sh cdo kompani ka nje faqe facebook, twitter, etj... E vetmja arsye per kete eshte se promovimi ne internet sjell fitime te medha nga blerjet online. Detyra jote nuk eshte aspak e veshtire per mua, ne qofte se ti nuk mendon se mundesh ta kryesh me kontakto tek facebook.com/alboz.bledi dhe te ndihmoj une.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •