Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-05-2013
  Vendndodhja
  london
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  prshndetje nga Arbana

  Prshendetje!Jam Arbana Krasniqi nga Kosova(Prishtina).Jam 25 vjeqe kam 15 vite qe jetoj n Londr s bashku me familjen.Hobi im sht leximi dhe udhtimet .Aktualisht jam ne mbarim te studimeve master n LSE.I bashkohem ketij forumi pr t qen sa m afr vendasve te mi.JU PERSHENDES 😊

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e par
  Antarsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime n 50 postime

  Pr: prshndetje nga Arbana

  mire se erdhe ne shprehu shqip
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime

  Pr: prshndetje nga Arbana

  Mire se erdhe Arbana dhe kalofsh sa me mire.

  Suksese ne studime.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime n 86 postime

  Pr: prshndetje nga Arbana

  Mireseerdhe Arbana! Pergezime per shkrimin drejte te shqipes! Suksese ne studime dhe kalofsh bukur ne fsh!

 5. #5
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: prshndetje nga Arbana

  Pershendetje Arbana mire se paske ardhe. Per pak mendova mos je ajo Arbana qe drejtoke emisionin e big bradherave ne skyperi. Suksese ne master dhe ne doktorature me vone.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •