Close

Rezultati i Sondazhit: A mund te qendroje qeveria Rama pa LSI?

Votues
4. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  1 25.00%
 • Jo

  3 75.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Citim Postuar mė parė nga VOLSIV Lexo Postimin
  Kot ben te moralshmin Albo se Likja ju mbajti ne pushtet 4 vjet.
  Likja i ngriti, Likja i fundosi...

  Likja e di mire se ku "i'u rreh damari" cip'plasurve!

  Po cirren per pushtet tani... i'u dhimbset lekura(pashalleku i dikurshem... dmth)!

 2. #22
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Kėtu qėndron kyēi i politikės shqiptare dhe nė veēanti tė Partisė sė Edi Ramės dhe G-99 sė Erjonit!

  Sepse si Edi ashtu dhe Erjoni nuk janė socialistė, por janė anėtarė tė njė klani qė kanė kapur peng PS!

  PS minus LSI ēfarė prodhon?

  Nėse bie Meta ēfarė ndodh me klanin e Ramės? A do tė mundet Rama i vetėm me klanin e tij qė tė vazhdojė tė qeverisė?

  Mirėpo dhe lojės sė Metės me dy karrike i duhet dhėnė fund dhe kėtė e kanė nė dorė dy partitė mė tė mėdha politike.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 04-03-2015 mė 12:11

 3. #23
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  A do te shenoje kjo vjeshte politike largimin e Ilir Metes apo te Edi Rames?

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  sipaS MARRVESHJES berisha - rama dhe meta nuk ka gjasa qe te qendroj ne kembe, por ulur ne kolltuk ashtu si qeveria e meparshme eshte pune e lodhshme te vjedhesh ne kembe
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 5. #25
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Kur perplasen dy veze, njera do te thyhet!

  Do thyhet veza e Metes? Apo ajo e Rames?


Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •