Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Haters Gona Hate
  Anėtarėsuar
  20-11-2012
  Vendndodhja
  Shkoder,Albania
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihme rreth modeleve te zhvillimit ekonomik .

  Pershendetje bij dhe bija te Arbrit , shqiptare kudo qe ndodheni neper bote . U be nje kohe e gjate qe s'kisha hyre dhe s'kisha postuar ne foruminshqiptar . Po ju shkruaj sot per te kerkuar nje nder ose nje favor nga ana juaj . Momentalisht gjindem ne gjimnaz ne vit te fundit dhe sic mund ta dini neper shkolla u shperndahen projekte nxenesve dhe nje nder ta jam edhe une . Zysha ime e ekonomise me ka dhene nja dy tema qe lidhen pikerisht me kete fushe , ate te ekonomise '' Modeli i zhvillimit singaporian '' dhe ''Parimi i Kejnit ne ekonomi '' . Ngase nuk jam shume i inforumar ne kete fushe te ekonomise nuk jam dhe shume i informuar per keto 2 modele ekonomike . Do te deshiroja te me ndihmoni te me jepni nje ndihme ne informacione qofte ne anglisht ose ne shqip , ose leksione qe behen ne universitete te ekonomise .


  Ju faleminderit !
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Shkodrano pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •