Close

Rezultati i Sondazhit: Si do të vlerësonit 100 ditët e para të qeverisë Rama?

Votues
147. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Pozitivisht

    61 41.50%
  • Negativisht

    56 38.10%
  • Në vend numëro

    17 11.56%
  • Nuk më intereson

    13 8.84%
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 125
  1. #41

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga Wordless Lexo Postimin
    Janë 10.000 km ububustradat që ka shtruar Sali Koburja

    Shiko anash rrugës se do shohësh edhe 10 Milion ullinjët që mbolli Sali Protopapa : @ pp
    Ti qesh more qesh,pa une mbi asfaltin elektoral te atij qoftes po ecja,po s po ndricohesha nga dritat premtuese elektorale te ketij trapit tjeter ,udheheqesit tuaj.
    Kur ishte Sali Protopapa ato ishin ndezur,tani aty duket sikur eshte Bagdad.
    Me levizjen mashtruese te shokut kryetar per punen e rritjes masive te rroges ,ke ndonje gje per te thene ? Apo do kthehesh prap te Sali Protopapa ?
    LOL

    P.S,se harrova te shtoja nje gje te vogel fare,merr Inspektor Gadget Sajmir Tahiri,Tan Didin dhe Mimi Kodhelin dhe zgjidhni Minesweeper me poshte,se me siguri...me siguri vetem ju te katert e dini ta zgjidhni kete !!!
    Pastaj na sill artikullin per zhdukjen e kriminalitetit pas vitit Lindjes se Krishtit dhe pas Lindjes se krishtit(23 Qershor)

    Ndryshuar për herë të fundit nga BlooD_VenoM : 06-03-2014 më 17:00

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Ishalla me te kqija se 100 ditete e dyta...

  3. #43

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Emri:  1625625_642343459172284_1145647628_n.jpg

Shikime: 340

Madhësia:  34.8 KB

    .............

  4. Anetarët më poshtë kanë falenderuar BlooD_VenoM për postimin:

    agronm (11-03-2014)

  5. #44
    Updating.... Maska e Wordless
    Anëtarësuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Ti qesh more qesh,pa une mbi asfaltin elektoral te atij qoftes po ecja,po s po ndricohesha nga dritat premtuese elektorale te ketij trapit tjeter ,udheheqesit tuaj.
    Kur ishte Sali Protopapa ato ishin ndezur,tani aty duket sikur eshte Bagdad.
    Me levizjen mashtruese te shokut kryetar per punen e rritjes masive te rroges ,ke ndonje gje per te thene ? Apo do kthehesh prap te Sali Protopapa ?
    LOL

    P.S,se harrova te shtoja nje gje te vogel fare,merr Inspektor Gadget Sajmir Tahiri,Tan Didin dhe Mimi Kodhelin dhe zgjidhni Minesweeper me poshte,se me siguri...me siguri vetem ju te katert e dini ta zgjidhni kete !!!
    Pastaj na sill artikullin per zhdukjen e kriminalitetit pas vitit Lindjes se Krishtit dhe pas Lindjes se krishtit(23 Qershor)

    Kjo harta qënka shumë e goditur. Këtu tregohet qartë se Kukësit dhe Tropojës i ka ngelur ora 00 ose sapo i kanë ndërruar baterinë
    Ky shtet është ky që është sepse qytetarët tanë janë këta që janë !

  6. #45

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga Wordless Lexo Postimin
    Kjo harta qënka shumë e goditur. Këtu tregohet qartë se Kukësit dhe Tropojës i ka ngelur ora 00 ose sapo i kanë ndërruar baterinë
    Kaq koment ke ? Nuk pranon dot nje deshtim te qeverise te liderit tuaj shpirteror ?
    Apo ca thote ai thoni dhe ju lol ? E ke degjuar te Fevzo me duket qe tha kjo qeveri nuk ka asnje deshtim ne keto 100 dite dhe po e beson vertete dhe ti

  7. #46
    Updating.... Maska e Wordless
    Anëtarësuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Kaq koment ke ? Nuk pranon dot nje deshtim te qeverise te liderit tuaj shpirteror ?
    Shih si flet, origjinal si "Plaku Mere"

    Dhis is a mirakol of fridom
    Ky shtet është ky që është sepse qytetarët tanë janë këta që janë !

  8. #47

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga Wordless Lexo Postimin
    Shih si flet, origjinal si "Plaku Mere"

    Dhis is a mirakol of fridom : @pp: @pp
    Epo une thash se ti i kishe dy pare mend ne koke,po ti qenke rende komplet. More c'merresh me mua ,urdhero shikoje pak si flet skizofreni me i madh ne Shqiperi kur pyetet per nje deshtim !

    http://youtu.be/BzJ7XuGg_nA?t=10m9s

    Ky thone se vesh corape roze dhe fle me Kokedhimin...kujdes mos ju ben si vetja

    P.S E mban mend thirrjen qe ju bera juve grupi shurupi ,ty,Tan Didit,Tahirit dhe Kodhelit ? Tahiri e degjoi menjehere thirjen dhe filloi nga puna,urdhero rezultatet spektakolare te Ministrise se Tritolit per keto 100 dite:



    Shiko njehere aty mbrapa kompjuterit mos ke ndonje kallep tritoli
    Ndryshuar për herë të fundit nga BlooD_VenoM : 11-03-2014 më 08:46

  9. #48
    i/e regjistruar Maska e par
    Anëtarësuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Emri:  1625625_642343459172284_1145647628_n.jpg

Shikime: 340

Madhësia:  34.8 KB

    .............
    hahahahahahahahahahahahah


    " kena lind per qef,
    tritol me shumice,
    sduhet te beheni me mllef,
    se nuk eshte permbyt kush ne torrovice"
    Morali & Miresia
    Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

  10. #49
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-02-2014
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    9

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Habitem sa JOREALISTE jane shume komentues ne lidhje me 100 diteshin e pare,
    kjo tregon qe ne ne pergjithesi jemi peng i mendimit kolektiv, dhe preferencave kolektive, por ne fakt ne Shqiperi asgje nuk ka ndryshuar, per te mos thene eshte perkeqesuar, gjithsesi ajo qe doja te nenvizoja eshte fakti qe ndryshe nga premtimet e programit te rilindjes tani po implementohet menyra e keqqeverisjes, dalengadale, kryeministri po bie ne batakun e qeverive te meparshme te cilat ne fund te fundit kane bere zhurme ne fillim, kane fituar kohe dhe terren dhe pastaj kane vjelur ne menyre sistematike.

    Ky eshte pershkrimi im per situaten e 100-diteshit te pare, totalisht i pashprese, dhe per te kuptuar me mire, sa ka ndryshuar sistemi shkoni pyesni ata qe punojne ne: Shendetesi, Polici, Gjykata, Arsim apo Bashki, dhe realiteti i vertete do te dale shume kollaj.

    Te gjitha jane koshiente qe ne thelb asgje nuk ka ndryshuar vetem personazhet.
    Sa me hipokrite te tregohemi me kete situate, sa me te verber te tregohemi aq me shume i ndihmojme politikanet qe te na shfrytezojne dhe te na perqeshin me budallallekun tone.

    MJERE NE
    Ndryshuar për herë të fundit nga agronm : 11-03-2014 më 17:50

  11. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Majmuni i cirkut nuk ka tru, as me ba keq, as me ba mire,,,,,ashte nje vegel marionete ne duart e antishqiptareve qe jone shtri PER ZGJATI E PER ZGJONI ne Shqipni

  12. #51
    Administrator Maska e gen|us
    Anëtarësuar
    21-03-2007
    Vendndodhja
    Poroj
    Postime
    272

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Une mendoj qe nuk ka asnje ndikim ne qeverin e Rames.Pasi qe 100 ditet e kaluara nuk ka asnje ndryshim Shqiperia , eshte duke u bere edhe me keq, nuk shpresoj se do te kete dite pozitive.

  13. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-03-2014
    Postime
    2

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Gjate 100 diteve jane hequr nga puna 100 mije persona ... pa llogaritur grabitjet dhe vrasjet qe kan ndodhur
    Ndryshuar për herë të fundit nga Bau : 12-03-2014 më 11:17

  14. #53
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anëtarësuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Nje vrime ne uje. Asgje qe te kenaqe syrin kur e sheh dhe veshin kur e degjon. Thjesht fjale boshe, veprime te pamenduara mire, incidente dipllomatike ne rajon dhe me gjere, dyftyresia e shperberjes se armeve kimike dhe shuplaka e rende qe iu dha nga populli, vllai I Erdoganit per te cilin Kosova eshte Turqi dhe Turqia eshte Kosove. Njerezit skane me shansin dhe luksin te udhetojne me furgon dhe te kryejne pune ne kohe rekord por u duhet te presin autobusin tek agjensia si ne kohe te kukudhit. Nje frik dhe panik I perhapur ne popull se pa prit pa kujtuar nderkohe qe pret ne radhe diku apo rruges per ne pune etj te shperthen ndonje makine e parkuar e te ben gjemen. Skafet filluan perseri te uturijne ne terrin e nates madje u alarmuan edhe pepinot nga ana tjeter te cilet kishin tete vite qe e benin gjumin te qete. Edhe shume gjera tjera qe po te nisja ti permendja te gjitha do duhej nje nate e gjate dimri e kohe me bollek. Por mbi te gjitha me ben pershtypje imazhi I Edvinit I cili ka kercyer si kaposhi mbi grumbull te plehut I rrethuar nga disa pula te tipit mim kodheli dhe zonjeza gjoshaj dhe ajo qe cmendi Francen znj Kumbaro, te cilat I perdor sikur te ishin mantenuta.
    No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

  15. #54
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    nuk mund te shikosh frutin Brenda 100 ditesh apo 300 ditesh cdo gje mer vijen e duhur Brenda 2 vitesh ose 3
    cdo qeveri e do keto kohe
    Sala ben gam gam gam me budallan bashan jo kshu jo ashtu kur ishte po ky kriminel qe shkatroj vendein

    Mendimi im eshte se keto banda xhihadi tritoli etc etc po te ishte Sala company akoma do ishin te lir

    Lejeni Te bej punen dhe boll gam gam keta te sales
    mbas 4 vitesh votoni nese ske ber gje mer rrugen nese po populli voton per 4 vite te tjera
    por vetem Sala company jasht
    Partizoni

  16. #55
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-03-2014
    Postime
    1

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Duke u zhvilluar nga dita ne dite, drejt permiresimit. Shume mire.

  17. #56

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Prisni ca kohe dhe shikoni shifrat dhe s'ka nevoje fare per votim.

  18. #57
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anëtarësuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga Evaaaa Lexo Postimin
    Duke u zhvilluar nga dita ne dite, drejt permiresimit. Shume mire.
    Fitorje nga dita ne dite, tahmem ashtu si ne kohe te qoftelargut. Pa na thuaj ti shoqe per cfare zhvillimesh e ke fjalen? Jeton me realitetin shqiptar apo jo? Nuk e kupton dot qe shallvar kuqi ka ngrehur nje stan me lepuj dmth me mim kordhelera dhe gra te tjera qe u dridhet laku kembes sapo shikojne qe ne fytyren e kryetarit ka icik pakenaqesi.

    E harrova qe ishte pro per sjelljen e armeve kimike ne shqiperi, madje beri edhe marreveshje te fshehta
    No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

  19. #58
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Meriamun pa na thuj pak ai shallvar bluja jot birish qfar kishte ne stane? Kush guxote me i kthy fjal ati ose kush guxon edhe sot e ksaj dite edhe pse nuk "asht" ma kryetar
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  20. #59

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Cudi qe ka me shume vota qe e vleresojne pozitivisht punen e qeverise, ne nje forum ku votohej per nje fitore te thelle te PD ne zgjedhje.

  21. #60
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anëtarësuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730

    Për: Çfarë mendoni për 100 ditët e para të qeverisë Rama?

    Citim Postuar më parë nga derjansi Lexo Postimin
    Meriamun pa na thuj pak ai shallvar bluja jot birish qfar kishte ne stane? Kush guxote me i kthy fjal ati ose kush guxon edhe sot e ksaj dite edhe pse nuk "asht" ma kryetar
    Dmth shallvar kuqi, paska marre shembull nga Berisha? Pavaresisht se na perrallisi per rilindje. . .

    Pse e matni cdo gje me metren e Berishes?

    A nuk eshte e mundur qe dikush qe kritikon shallvar kuqin te mos jete aspak adhuruesi i Salihut?
    No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •