Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Hapja e nje seksioni te ri per Webmasters

  Pershendetje.
  Meqe ky forum eshte komuniteti me i madh shqiptar (virtual) do kisha deshire qe ne Kategorine: Informatike & Internet te shtohej nje nen kategori e vecante "Webmasters". Pas mbylljes te webmaster(dot)al kjo do te ishte gjeja me e mire e mundshme per te gjithe ata qe duan te mesojne dicka apo te japin eksperiencat e tyre duke ndihmuar shume njerez. Eshte nje fushe e vecante ku ka shume informacion dhe tema per tu diskutuar. Shpresoj te meret parasysh dhe te shqyrtohet nga stafi.
  Gjithe te mirat
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Hapja e nje seksioni te ri per Webmasters

  Nje nenforum i tille ekzistonte me pare por e mbyllem pasi pjesmarrja ishte e ulet dhe te vetmat tema qe hapeshin ishin tema reklamash per faqet personale te anetareve te ndryshem. Si rregull ne forum, nuk lejohen reklamat e pa-autorizuara te asnje lloji. Adresat e faqeve personale mund ti vendosni ne profil por jo ne faqet e forumit.

  Hapni tema me interes ne kete fushe tek nenforumet ekzistuese te informatikes dhe nese ne te ardhmen interesi vjen ne rritje, mund te rihapim nje forum te tille.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •