Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime

  Nje nenforum mbi ligjin do ishte frytdhenes.

  Nje nenforum I tille me qellim informimin dhe asistencen legale te marre prej artkujsh mbi legjislacionin shqiptar, antare te cilet jane te atij profesioni etjere mund te jete shume I dobishem.
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Nje nenforum mbi ligjin do ishte frytdhenes.

  Ekziston nje nenforum me titull "Ndihmoni njeri-tjetrin" ku secili mund te kerkoje ndihme mbi cdo lloj problemi qe mund te hasi dhe anetaret e tjere qe kane informacion i vijne ne ndihme. Nuk jemi kunder hapjes se nenforumeve me specifike, por kushtet jane dy:

  1. Duhet te kete interes nga anetaret e forumit.

  2. Duhet te kete anetare te forumit te specializuar apo ne profesion ne ate fushe, qe te marrin persiper te ofrojne ndihmen e tyre vullnetarisht.

  Nese ka interes nga anetaret nepermjet temave dhe postimeve qe bejne ne keto tema, dhe nese dalin disa anetare qe jane juriste ne profesion qe marrin persiper te pergjigjen e ofrojne ndihme ne forumin shqiptar, do ta hapnim nje nenforum te tille me kenaqesi.

  Thjeshte nuk duam te hapim nenforume qe nuk kane interes ose nuk marrin ndihmen qe kerkojne.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •