Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Arti ne kerkim te puthjes...

  "love consists in this, that two solitudes protect and touch and greet each other" - Rainer Maria Rilke  Silvestro Lega, I promessi fidanzati (1869)

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121

  Pėr: Arti ne kerkim te puthjes...

  sh piktur e bukur broku, dhe titulli goxha i gjetur
  Without deviation from the norm, progress is not possible

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •