Close

Rezultati i Sondazhit: Anglishtja q ju plqen m shum

Votues
6. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Amerikane

  3 50.00%
 • Kanadeze

  0 0%
 • Australiane

  0 0%
 • Origjinalja

  3 50.00%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #-19
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Anglishtja q ju plqen m shum ?

  Amerikane, Kanadeze, Australiane apo origjinali q flitet n Angli ?

  p.s

  Mua m plqen pa mas Anlishtja origjinale !

  Nuk m plqen ai theksi q i japin Afrikant, Haitiant, Kubant apo mbar Latin e Indian n Amerik e Kanada dhe Australi
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  Me pelqen e folura e Britanikeve. Love their accent.
  Feelings change - memories don't.

 3. #-17
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  s'kam asnje preference... mua me pelqen gjuha e zemres...

 4. #-16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  01-02-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,325

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  Eshte nje gjuhe qe ta shpif.

 5. #-15
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  Citim Postuar m par nga altin55 Lexo Postimin
  Eshte nje gjuhe qe ta shpif.
  sht gjuh q e ka krijuar Allahu .. dhe ty t'a shpif ??!!!!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. #-14
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  me pelqen te degjoj anglezen ou ou, por vet dikur flisja amerikancen... ue ue ue
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #-13
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,640
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Anglishtja q ju plqen m shum ?

  Po ashtu edhe mua me pelqen Anglishtja origjinale (Amerikane), theksi anglez eshte vertet i veshtire per tu kuptuar e shume i trash qofsha gabim.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •