Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2013
  Vendndodhja
  Saturn
  Postime
  48
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Post Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje teme

  Besoj pyetja i tha te gjitha. Si te postoj nje teme, nuk po gjej dot butonin Posto Nje Teme ne forum :P

 2. #2
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  po kete teme si e hape ?

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Archon pėr postimin:

  Jessy (15-12-2013)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2013
  Vendndodhja
  Saturn
  Postime
  48
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  tani e kuptova qe keshtu postohet lol...si mund ta fshij kete postim?

 5. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  Citim Postuar mė parė nga Jessy Lexo Postimin
  tani e kuptova qe keshtu postohet lol...si mund ta fshij kete postim?
  Ti vazhdo dhe posto, se fshihen vete ato me kalimin e kohes.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e lola.lola
  Anėtarėsuar
  04-12-2014
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  Pershendetje te gjith shqipetareve ne te gjith boten

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  lol

  ca dhalle pi bota....
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje te

  Peace & Love

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-06-2016
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ndalesat per zonen shengen

  pershendetje.
  Bashkatdhetar te nderuar une kam nje problem dhe dasha te pyes nese ndokush prej jusha ka pas kesi rasti ose ka degjuar.
  para 5 viteve u lajmrova azil me familje ne France pas procedures se verifikimit dhenjes se gishtave me doli se gjermania me kerkon per nje veper para 12 viteve Franca me ekstradoi ne Gjermani ku edhe e vuajta denimin per 5 vite, nderkohe gruaja dhe femijet u paisen me card de sejur tani ata kan leje pune dhe banesen , gruaja punon femijet shkollohen.
  Tani pasi vuajta denimin gjermania me ka kthyer ne Kosov dhe me ka ndaluar udhetimin per zonen shengen, nese dini ndonje menyr se si te bashkohem prap me familje, a do te kem problem nese shkoj direkt ne France apo duhet te kerkoj ne menyr legale bashkom familjar. Ju lutem nese dini ndonje informat te me ndihmoni

  Ju falemnderit

 10. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje teme

  nuk dimo plak

 11. #10
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,300
  Faleminderit
  175
  121 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Si te postoj nje teme ne forum? Nuk po e gjej dot opsionin per te postuar nje teme

  Cfare ndihme kerkoni ?
  Silence is golden.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •