Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e System_32
  Anėtarėsuar
  24-08-2012
  Postime
  135
  Faleminderit
  17
  6 falenderime nė 6 postime

  ALICE GATE 2 Plus wifi

  Si ka konfiguroj kete modem router qe te bej vetem punen e swich...qe mos te jape ip por thjesht te mare ip e serverit sepse mar internet me mikrotik e me bllokon te tjeret...dua te jet thjesht percues e shperndares...sepse sdua te blej swich se dua te hyj dhe nga wireles...flm

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e System_32
  Anėtarėsuar
  24-08-2012
  Postime
  135
  Faleminderit
  17
  6 falenderime nė 6 postime

  Si ti shtoj fuqine nje modemi wireles

  Doja te dija nese ka ndonje opsion qe te shtoj fuqine e modemit wireles

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •