Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,386
  Postimet n Bllog
  17

  Aksioni i pastrimit nga plehrat, i bashkohen mijra nxns e qytetar

  Aksioni i pastrimit nga plehrat, i bashkohen mijra nxns e qytetar (foto galeri)

  Emri: PastrimTerritori.jpg

Shikime: 397

Madhsia: 50.0 KB
  Aksioni T pastrojm Shqiprin n nj dit, ka nisur sot n mngjes n t gjith qytetet e Shqipris. Deri n mbrmjen e sotshme synohet t mblidhen 20 mij ton mbeturina. Rreth 100 mij aktivist, vullnetar, ekologjist pritet t pastrojn t gjitha zonat e papastra n vend dhe bhet fjal pr t gjitha ato zona t cilat nuk paraqesin rrezikshmri dhe ku pastrimi mund t kryhet n kushte t thjeshta.

  Kryeministri Edi Rama iu bashkua fushats duke dal sot n zonn e Kombinatit ku tha se sot jemi qytetar dhe shrbtor t vendit. Kjo nuk duhet t jet nj dit e shnuar por e prditshmja jon duke mirmbajtur vendin. Kjo qeveri ka marr angazhim pr pastrimin nga plehrat dhe sigurisht q do e bjm - tha Rama.

  Gjithashtu kjo nism mbshtetet nga ministria e Mirqenies Sociale dhe Rinis, Ministris s Mbrojtjes, Ministris s Arsimit dhe Sportit, si dhe Ministris s Pushtetit Vendor. N kryeqyet aksioni i pastrimit do t nis n Parkun Rinia.

  N rrjetet sociale ka pasur boom fotosh t postuara n faqen e kjo nism ku duken student, nxns e qytetar t organizuar n pastrimin e territorit. Aksioni ka prfshir dhe shum qytete t tjera t vendit jo vetm kryeqytetin.

  MAPO

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  974

  Pr: Aksioni i pastrimit nga plehrat, i bashkohen mijra nxns e qytetar

  Rifilloi politika e fasades!
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 3. Anetart m posht kan falenderuar Ingenuous pr postimin:

  Meriamun (22-11-2013)

 4. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  Pr: Aksioni i pastrimit nga plehrat, i bashkohen mijra nxns e qytetar

  Rama tha sherbetor i vendit,pati guximin dhe kurajon ta quaje veten,sherbetor I popullit..
  Kapi ndonje thes dhe e mbushi me plera rrugesh vete Rama(a.k.a sherbetori i popullit lol)???,
  apo thjesht pallavra ne ere,
  propaganda e rradhes.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •