Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  4,911

  Exclamation Komprometohen te Dhenat e Perdoruesve te Adobe - Ndryshoni Fjalekalimet

  Nese keni nje llogari te Adobe dhe fjalekalimin qe perdorni aty e perdorni edhe ne sherbime te tjera si email, paypal etj, eshte momenti te ndryshoni apo rinovoni urgjentisht fjalekalimet apo opsionet e sigurise ne llogarite e tjera ne te cilat perdorni te njejtin fjalekalim. Vjedhja e te dhenave te perdoruesve i ka kaluar kufijte e menduar dhe mendohet te jete ne miliona adresa email dhe passorde. Kuptohet... sa me shpejt aq me mire. Njekohesisht, megjithese e pakonfirmuar, mendohet te jene vjedhur edhe te dhena financiare dhe nje pjese perdoruesish po raportojne aktivitet financiar te paligjshem me kartat e tyre.

 2. #2
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Komprometohen te Dhenat e Perdoruesve te Adobe - Ndryshoni Fjalekalimet

  Po. Shume e vertete. Mua me erdhi edhe nje leter lajmerimi nga adobe ne shtepi para ca ditesh...

 3. #3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045

  Pėr: Komprometohen te Dhenat e Perdoruesve te Adobe - Ndryshoni Fjalekalimet

  une nuk kam blere ndonjehere me paypal.

  pleqte kan pas nje fjale te vjeter :"jepi borxh dikujt SA mund t'ja falesh"

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516

  Pėr: Komprometohen te Dhenat e Perdoruesve te Adobe - Ndryshoni Fjalekalimet

  Ka me teper se nje muaj qe Adobe ka pesuar kete ''sulm''.
  MOS I NDY TEMAT no name

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •